Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • time87

    csendes tag

    válasz psyho85 #6 üzenetére

    Jó hallani, hogy javítható a PM5, megszoktam már, illetve a következő szint anyagiakban elérhetetlen ugrás nekem, pláne hobbi célra (Genelec 8030 vagy ATC passzív, állítólag kijön 300 körül (hogy amikor abból a millió fölöttit Szolnokon a Denevér stúdióban demózta a hitspace, azt hittem, az állam leesik, nagyon csúnyán alázta a Genelecet, pedig abból se kicsit használnak ott, 1032 volt mellette)). Mi szokta beadni a kulcsot bennük, amit inkább előre cseréltek a körülötted ezzel élők?

    A PS12-ről is hallottam, hogy könnyedén meg tud állni, pedig azt is nagyon szerették. Furcsa amúgy, hogy volt egy tök jó széria, s úgy rántották ki a piacról, mint a huzat. Mondjuk emlékszem, hogy garanciában jöttek-mentek a szervizbe.
    Vagyis hát van még, de hogy ez milyen lehet, meg mennyi köze van a a PM5-höz, azt nem tudom.
    [link]

    A Videoton peremeztetését én is ezért halogatom folyamatosan, 6 hangszóró kívánná, illetve az egyik magas is furán munkálkodik nagy hangerőnél, de ha egyszer rávisz a lélek (khm.. pénztárca), akkor gatyába rázatom, mert a kettő együtt 5000 Ft-ért állt a házhoz. Sok barbár javít hangfalat? Többek között ettől is tartok, hogy kinek a kezébe adom oda.

    A pimpeléssel várok addig, míg sok infót felszippantok innen, a hangfal azért akármilyen is, mégiscsak szentség, amit nem kellene szíjjelbarbárkodni! :D

    Jókor jött ez a Kürbis belezés, mert én is szemeztem vele iponban, valamit kerestem, ami szólni is tud, le is megy elég mélyre, de azért nem egy vagyon, a mérete meg kompatibilis a hordozhatósággal. Ezek persze egymást kizáró tényezők, tudom. :D Az M-Audio bx8 talán tudná ezt, de már annyit se szerettem volna rászánni a dologra. Van kettő régi somogyi tákolmányom sihederkoromból, arra gondoltam, hogy lehet, hogy inkább ahhoz kellene intézni hangváltót, meg a piezo hangszórót valami értelmesre kicserélni, átszabatni a dobozt (15 évesen csináltattam, kérdezte az asztalos, hogy milyen legyen a doboz? legyen 50*50*50! Ez volt a szakszerű tervezés! :D) de kicsit félek tőle, hogy a ráfordított összeg nem feltétlen érné meg azt a hangot, amit végeredményben nyújtani tudna.

    Ide kéne egy ötletes aláírás, gondolkodnom kell még rajta! -- kulagép -- kulatelefon

Új hozzászólás Aktív témák