Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr. Oid

    aktív tag

    válasz Doze #2 üzenetére

    a bickilis jogsi nem artana valoban. de a tobbirol nem akarok vitatkozni, en nem tudom, te mindezt hol latod.
    en Pesten valami oriasi oskaoszban elek, annyi agressziv szemetladat, mint ami ott van, rajzolni se lehet (sok a hulye szuicid bringas is), de tovabbra sem gondolom, hogy altalanositani nem lehet.

    videken eltem eletem elso huszonpar evet, ott isznak az emberek a mai napig, bicikliznek is, megsincs baj.

  • Dilikutya

    félisten

    válasz Doze #2 üzenetére

    Gratulálok az utolsó bekezdéshez!

    "A nagy kérdés akik biciklire ülnek túl hülyék a KRESZ-hez? ezért nem közlekednek autóval/motorral, vagy csak átszellemülnek biciklissé???"

    Akarunk beszélni arról, hogy átlagban minden 4-5. paraszt telefonál vezetés közben? Hogy a kereszteződésben jobbra ráfordulva rögtön következő zebrára balra nézve, telefonálva kanyarodik? Egyirányú utca behajtani tilos végén kiszáguldó paraszt megvan?

    Én irtózok attól, hogy elhagyjam a kerékpárutat, és lemenjek az autóútra, mert minden magát Schumachernek képzelő tahó kint van az utakon. Szerencsére ahol sokat járok, mostanában komolyan ráfeküdtek a bicikliút építésre.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz Doze #2 üzenetére

    Kedves Doze! Igazságot tenni így nem lehet! Én azt elfogadom, hogy sok a szabálytalan, hülye hétvégi bringás, ebben van igazság. Ugyanakkor legalább annyi a szabálytalan autós is. Én Budapesten élek, ami itt megy az felháborító. A zebra mintha ott sem lenne, suhannak át rajta az autósok, eszméletlen figyelmetlenség van, össze vissza telefonálgató, a közlekedés szabályait lesz@ró, szőke rib@ncok nagy terepjárókkal stb.
    Szerintem a fő probléma az, hogy itt Magyarországon rengeteg a primitív, bunkó, paraszt. Sajnos ez az igazság, tisztelet a kivételnek. Rohadtul mindegy, hogy autóval, kamionnal, kerékpárral, vagy akár gyalog mennek, sehogy se tudnak intelligensen közlekedni, mert nem is akarnak, primitívek.
    Ez egy olyan dolog amit tényleg nem lehet például az anyagi helyzetre fogni, hogy mert külföldön jó lét van, ez nem azon múlik, hogy kinek mennyi a fizetése pl, ez szimplán intelligencia kérdése, az meg itt kevés van, akár autós nézünk, akár kerékpárost. Mi soha nem leszünk Osztrákok vagy Németek ezen a téren, akkor se ha gyémánt bányákat találnak, vagy olajat Magyarországon és a csapból is 50 éves whisky fog folyni.

    Nagyon nagyon szigorú ellenőrzéssel és brutálisan magas büntetésekkel lehetne itt némileg rendet tenni, kb mint az ökröknek, akik csak abból értenek ha odacsapnak egyet, ez kéne a közlekedőknek is. Talán ebből értenének.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák