Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz Doze #2 üzenetére

    Kedves Doze! Igazságot tenni így nem lehet! Én azt elfogadom, hogy sok a szabálytalan, hülye hétvégi bringás, ebben van igazság. Ugyanakkor legalább annyi a szabálytalan autós is. Én Budapesten élek, ami itt megy az felháborító. A zebra mintha ott sem lenne, suhannak át rajta az autósok, eszméletlen figyelmetlenség van, össze vissza telefonálgató, a közlekedés szabályait lesz@ró, szőke rib@ncok nagy terepjárókkal stb.
    Szerintem a fő probléma az, hogy itt Magyarországon rengeteg a primitív, bunkó, paraszt. Sajnos ez az igazság, tisztelet a kivételnek. Rohadtul mindegy, hogy autóval, kamionnal, kerékpárral, vagy akár gyalog mennek, sehogy se tudnak intelligensen közlekedni, mert nem is akarnak, primitívek.
    Ez egy olyan dolog amit tényleg nem lehet például az anyagi helyzetre fogni, hogy mert külföldön jó lét van, ez nem azon múlik, hogy kinek mennyi a fizetése pl, ez szimplán intelligencia kérdése, az meg itt kevés van, akár autós nézünk, akár kerékpárost. Mi soha nem leszünk Osztrákok vagy Németek ezen a téren, akkor se ha gyémánt bányákat találnak, vagy olajat Magyarországon és a csapból is 50 éves whisky fog folyni.

    Nagyon nagyon szigorú ellenőrzéssel és brutálisan magas büntetésekkel lehetne itt némileg rendet tenni, kb mint az ökröknek, akik csak abból értenek ha odacsapnak egyet, ez kéne a közlekedőknek is. Talán ebből értenének.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák