Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • saelin

    veterán

    válasz Bad Pritt #267372 üzenetére

    Mondanám azt hogy sajnálom őket, de nem, ők hozták ezt magukra. Jópofiztak össze-vissza és közben az egész konzolos tábort lóvá tették. Ráadásul pont egy olyan stúdió csinálta ezt akik eléggé jó hírnévvel bírtak a játékosok szemében... Én az Anthem, most meg ez miatt teljesen elvesztettem a bizalmam az összes fejlesztővel szemben és beállok a soha többé nem pre-orderelők táborába. Ráadásul ez már a sokadik ilyen minőségű játék az elmúlt évekből. Ha az kell hogy egy cég tönkremenjen azért hogy a gaming ipar picit összeszedje magát akkor legyen, mert ezek a félkész, alpha, tartalomtól megvágott játékok nem jók a fogyasztóknak. Mindenki annak őrült volna ha egy rettenet jó multiplatform játékot kapunk és nem ezt a szart. A legszomorúbb az egészében, hogy a story-n látszik a CDPR tehetsége, de azon kívül minden egy hatalmas szemétdomb. Mintha két külön csapat csinálta volna a játék különböző pontjait. Én már teljesen feladtam hogy ps4-en végig vigyem a játékot annyira zavarnak a bugok. Talán Stadián befejezem egyszer... De most inkább hagyok neki időt, mert ebben a bugos állapotban nem hagy jó emlékeket az emberben.

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Új hozzászólás Aktív témák