Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Elemental

    addikt

    válasz Flow #4328 üzenetére

    "Érdemes 25ezerrel többért a sima 212-t venni otthonra"

    Nekem is 212j van. Én a kereskedőnek szintén feltettem a kérdést. Azt mondta, hogy felesleges pénzkidobás.

    "torrent+ 1080p mkv streamelésére médialejátszóra"

    Ezekre használom én is. Simán bírja. ( a gyári klienssel max 30 letöltési feladat futtatható), de ha ez nem elég, klehet telepíteni rá transmissiont is.

    "amelyik mappa pedig fontos, tükrözve lenne egy külső, usb2-vel hozzácsatolt háttértárra. Ez így megvalósítható? (a szinkronizálás legyen automatikus)"

    Nem találtam ilyet, csak hálózati biztonsági mentést. Megkérdem a syno fórumon.

    "Ez általában lemegy készenléti üzemmódba, ha nem használom. Ez meg fog történni aakkor is, ha NASra van kötve?"

    Én pont most tettem rá egy külső samut, amire a letöltések mennek, mert kinőttem, ami benne van. Ahogy nézem, a nas készenlétin van, de a külső vinyó világít. Ezt is megkérdem a fórumon.

    "Tudom, hogy nem vág a topicba teljesne, de szívesen fogadok ajánlásokat médialejátszóval kapcsolatban is. Elvárás: 1080p-t simán vigye, feliratot kezelje, boldoguljon el a legtöbb formátummal"

    Nekem wd tv live van, a régebbi. Ez teljesen jó. De vannak komolyabbak is többszörös áron, pl popcorn, dune.

Új hozzászólás Aktív témák