Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bozsozso

    őstag

    válasz fogtunder #17789 üzenetére

    Most jelenleg van egy 2lemezes nasom. Dlink 320L igaz nem egy csúcs, de jelenleg kiszolgálja igényeimet, de kicsit feljebb lépnék. Mind méretben mind használatban. 2*2Tb van benne 500Gb raid-ben a maradék jbod. Eddigi használatban 1 hdd meghalt, így az 500Gb adat megmaradt amin családi képek voltak. htpc-ket szolgál ki amin kodik futnak, a nason közös adatbázissal. Letöltés nem a nasra megy és nem is szeretném. Nem is azzal van a gond, hogy a filmek nem pótolhatók, de lassan elfogy a hely és filmet nem szeretnék törölni, mert az biztos, hogy az kellene. Amikor behalt a winchester elég sok idő eltelt amíg elértem azt a szintet ami volt sőt pont ma jutottam eszembe, egy film ami megvolt és jó lett volna megnézni. Most persze nem áltam le keresni, de valószínű mivel nem mai darab így nem biztos, hogy beszerezhető. Mivel nagyobb tárhely már lassan fog kelleni ezért gondolkoztam el a váltáson és nem nagyobb merevlemez vásárlásán elsősorban. Bár nem tudom jó ötlet-e, de a jelenlegi nas-om szeretném levinni szüleimhez és a családi képeket szinkronizálnám hozzájuk erre a nasra, meg talán még a filmekkel is ki tudnám szolgálni Őket, mert a hdd-k maradnának benne úgy ahogy vannak. Bár egyelőre ennek megoldását nem kerestem csak elképzelés szinten. Ha már itt tartunk ez a szinkron megoldható igaz?

Új hozzászólás Aktív témák