Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    Sziasztok, édesanyámnak (64) szeretném lecserélni a telefonját.

    Előélet: tavaly karácsonyig nyomógombos telefonokat használt, amikor is jött a "nagy" ötletem, hogy meglepem egy érintőssel.
    Eddig három telefont "fogyasztott" el (nem törtek el, csak mindig volt vmi nyűgje velük): htc magic, htc hero és htc wildfire.

    Alapvetően jól tudja kezelni az érintős telefonokat, csak mindig van egy kis dolog, amit sorra elront.

    Ajánlottak most nekem egy samsung s8500 wave telefont, vagy néztem, hogy ezen az áron van kb egy használt iphone 3g is.

    Apple termékkel már volt dolgom, de badával még nem.

    Az lenne a kérdésem, hogy alap dolgokra (hívás, sms, fényképezés; viszont a net teljesen kizárva, épp elég, hogy megtanulta a pc-t használni ;] ) és egyszerű használathoz melyiket ajánljátok?
    Android teljesen kizárva, rájöttem, hogy nem neki való. :)

    Wildfirenél legyen nagyobb és azért pindurkát strapabíró (bár tuti kap ehhez is szilikon tokot).

    [ Szerkesztve ]

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz korpicschess #41930 üzenetére

    Köszi szépen, egyelőre holnap kapom meg a wave-t "beszámításkén", aztán meglátjuk hogyan boldogul vele. :)

    Igazából nem sok programot használt, de volt egy-kettő, amiről nem tudott, mégis igencsak hasznos volt számára (pl: avc: folyamatosan max hangerőn tartja a csengőhangot, mivel hajlamos volt előtte állandóan lenémítani a telefont az oldalsó gombokkal; híváshossz korlátozó, ami magától bontja a hívásokat x idő után :) ), kíváncsi vagyok ezzel hogyan fog boldogulni.

    Zsolt_72: köszi :)

    petyaaa6: sajnos android alapból kizárva, mert akármennyire is kiheréltem és személyre szabtam neki, akkor is mindig sikerült megtalálnia vmi kis bizbaszt, amivel el tudta rontani a használatot (pl: wildfire névjegyzékében minden névnél belül van egy olyan opció, hogy egyből hangpostára küldi a fél hívását, és ehhez nem kell kiválasztani semmit, csak egyszer megnyomni, hangpostája meg nincs, így, mivel engem hív a legtöbbször, csomószor van az, hogy én nem tudom felhívni, mert rögtön foglaltat jelez, és szám nélkül kell telefonálnom). :)

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • Zirowe

    nagyúr

    Sziasztok, most két előfizetésemhez választhatok mobilt, igazából nincsenek igényeim (elsődleges telefonok megvannak, azokat nem cserélem le), csak működjön, legfeljebb vagy partytelefon lesz belőle, vagy eladom egy pár ezressel drágábban.

    Egyikhez ezek vannak:
    LG A100 1ft
    Nokia 100 1ft
    Samsung E1180 1ft
    Vodafone 355 990ft

    Másikhoz pedig ezek:
    LG A100 1ft
    Nokia 100 1ft
    Samsung E1180 1ft
    Vodafone 355 1ft
    Vodafone 155 1ft
    Nokia C1-01 1ft
    Samsung E2530 990ft
    Samsung E2600 990ft
    Nokia C2-05 990ft

    Másodiknál a c2-05öt néztem ki, mint kb legnormálisabb, elsőnél talán a nokia 100.

    Vélemények, ajánlások? :)

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák