Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    Sziasztok, édesanyámnak (64) szeretném lecserélni a telefonját.

    Előélet: tavaly karácsonyig nyomógombos telefonokat használt, amikor is jött a "nagy" ötletem, hogy meglepem egy érintőssel.
    Eddig három telefont "fogyasztott" el (nem törtek el, csak mindig volt vmi nyűgje velük): htc magic, htc hero és htc wildfire.

    Alapvetően jól tudja kezelni az érintős telefonokat, csak mindig van egy kis dolog, amit sorra elront.

    Ajánlottak most nekem egy samsung s8500 wave telefont, vagy néztem, hogy ezen az áron van kb egy használt iphone 3g is.

    Apple termékkel már volt dolgom, de badával még nem.

    Az lenne a kérdésem, hogy alap dolgokra (hívás, sms, fényképezés; viszont a net teljesen kizárva, épp elég, hogy megtanulta a pc-t használni ;] ) és egyszerű használathoz melyiket ajánljátok?
    Android teljesen kizárva, rájöttem, hogy nem neki való. :)

    Wildfirenél legyen nagyobb és azért pindurkát strapabíró (bár tuti kap ehhez is szilikon tokot).

    [ Szerkesztve ]

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák