Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dzsemman

    csendes tag

    válasz batai15 #41292 üzenetére

    Sziasztok! Nem volt még okostelefonom és ma olvasgattam először a témában. 50-60.000 Ft-om van rá max. Fontos, hogy sokat akarok wifizni, néha-néha játékra használnám, esetleg film/zene utazáskor, de az ritka. Néhány kérdés: normál méretű sim kártyám van, ha micro-sim kártyás telefont veszek, valahogy ki lehet cserélni? Android vagy Windows Phone-t szeretnék venni. A Lumia 820 nagyon megtetszett, de még nem akarok dönteni, olvastam még Xperia P-ről, esetleg Lumia 625. Légyszíves írnátok még több nevet és szerintetek melyik lenne a megfelelő számomra?

    Ui.: Bocsi, nem válaszolni akartam az előttem szólónak, de véletlenül így sült el

    [ Szerkesztve ]

  • Dzsemman

    csendes tag

    Sziasztok, szeretnem a segitsegeteket kerni, nem nagyon ertek a telefonokhoz, de hasznalni szeretem oket :D

    Max 140.000 Ft-ot tudok raszanni, dual sim-es kellene hipernetes kartya miatt es min. 5''-os kijelzot szeretnek. A honor 7 (5,2") pl. pont azert tetszett meg, mert szamit a nagy kijelzo, de felek, hogy az 5,5 tul nagy lenne, de lehet beprobalnek egy akkorat is, ha a tobbi kriteriumnak megfelel (talan inkabb 5,5, mint 5). Egyetemre jarok ezert tuti hasznalnam az Office-t es a kameranak is min tudnia kellene egy olyan jo minoseget, hogy A4-es jegyzeteket/fuzeteket jo minosegben tudjak fenykepezni, vagy tavolabbrol a tablat. Uzemido tekinteteben ha jobban meghajtom jo lenne, ha birna az egy napot, utazgatas, kesoi orak miatt. Sokat netezek, foleg hirportalokat, blogokat, forumokat olvasok, sok oldalt nyitok meg egyszerre. Jatszani nem nagyon szoktam, bar mar tobbszor elofordult, hogy beszippantott a clash of clans, vagy a shark attack, komolyabb pl. autos jatekokat, vagy gta-t, ilyesmiket nem jatszok. Nagyon fontos, hogy legalabb 2-3 evig szeretnem hasznalni. Min HD-s kijelzo. Anyaghasznalat nem annyira fontos, ugyis tokban lenne. Nem ragaszkodok csucsgyartokhoz, de ha ki kell fizetnem a markajelzest a kivant teljesitmenyhez, akkor legyen. Garancia min 1 ev, a ketto megjobb)

  • Dzsemman

    csendes tag

    Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni, ezek közül nem tudok választani:

    Samsung Galaxy S5
    Honor 6 Plus
    Honor 7

    Ahogy olvasgattam a netes teszteket, a Honoroknak a grafikus gyorsító a gyengéje, de az S5 meg régebbi telefon, nem tudom hogy állnak egymáshoz képest teljesítményben. Nézegettem benchmark-os eredményeket, de nem nagyon értek hozzá, más verziójú benchmarkokkal mérték a telefonokat, nem tudom ez mennyire befolyásolhatja az összehasonlítást. Ami még befolyásolna a döntésben az az akkumulátor üzemideje, de ahogy néztem pont az S5-nek a legkisebb a kapacitása (800mAh-val kevesebb, mint a 6+nak), ennek ellenére pont ennek lenne a legjobb az üzemideje?! Azt sem teljesen értem, hogy miért a 6 Plus a drágább a 7-esnél, ahogy néztem kb ugyanazt tudja, miben lehet jobb?

    Fontos lenne minél előbb döntenem, mert a notebook-om szervizben van, kölcsöntelefont használok és egyetemre egyre sürgősebben kellene valamilyen készülék

    Előre is köszönöm a segítséget!

Új hozzászólás Aktív témák