Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ates93

    csendes tag

    Sziasztok !!!

    Elég nagy gondban vagyok hogy milyen okos telefont vegyek , de odáig el jutottam hogy okos telefon kell :D
    Elég sok telefonon gondolkodtam , Htc one m8 , Lg nexus , Nokia lumia 930 , Samsung s5 ,Sony xperia z3
    Tehát elég drága telefonok gondolkodtam , de egyikről se tudok sokat . Mindenképpen úgy szeretnék dönteni hogy melyik a legjobb a következőkre :

    - erős igénybevétel
    - fontos a multimédia (fotózás, videózás, zenehallgatás, filmnézés)

    Zene hallgatásra és internetezésre akarnám leginkább használni ! De ha lehet mindenben legyen jó .
    Samsung s5 felé mozgok leginkább ! Vagy érdemes megvárjam az újabb szériát ?? Illetve még egy nagyon jó fejhallgatót is szeretnék venni hozzá , melyikből lehet kihozni a legjobb hanghatást ?? Illetve a technika tart ott hogy egy fejhallgatót is ugyan olyan jól szól egy telefonnál mint egy számítógépnél ? Egyik ismerősöm azt is mondta hogy kelleni fog akkor nekem hangerősítő telefonhoz . Kérek írjátok le a véleményeteket ! Ha valamit kihagytam majd írok még :S De ha kérhetem valami részletes információ kéne hogy melyik telefon lenne a legjobb nekem erre a célra ! Meg ha lehet fejhallgatókról is írhatok véleményeket !

  • ates93

    csendes tag

    Hali !

    A múltkor nem kaptam túl sok választ így hát újra írok !

    Amit költenék rá az akár 200k is . Mindenképpen újat vennék nem pedig használtat .
    Nem tudom még hogy hol venném meg . Mindenképpen 2 évre kéne hogy kafa legyen .
    Használat : Erős igénybevétel , Zene , Videó stb.

    Elégé úgy fest hogy s5-ös telefont akarok venni , de nem tudom még hogy jó választás lesz-e . Van most olyan telefon a piacon ami abszolult a legjobbnak bizonyosul úgy minden téren Zene/Videó/Kamera ? Milyen jó és rossz tulajdonságokat tudtok felsorolni ezekről a készülékekről ? Illetve van értelme most vennem ősszel ilyen készüléket vagy inkább várjak??? Az a gond hogy 3-om dolgot akarok 1 Okostelefon 1 Fejhallgató 1 Dac . Csak egyszerűen úgy néz most ki hogy mindhárom helyen X van , vagyis ismeretlen ! Legjobbat akarom kihozni zenére . Azért gondolkodom s5-öben mert úgy tudom hogy ha dac-ot veszek hozzá akkor a telefon csak annyiból játszik szerepet hogy forrás és a dac csinálja a hangi részeket . Vagyis csak fejhallgató és a dacnak kell jó lennie ha a hangot nézzük . Az s5-ő meg hangon kívül mindenben eléggé erős . Segítsetek kérlek ! Privátba is írhatok ! Előre is köszi !

  • ates93

    csendes tag

    sziasztok !

    Melyik okostelefont kéne vegyem ? Z2 ? Z3 ? Samsung s5 ? Esetleg valami mást ? Következő szempontok a fontosak : Gyors legyen , Jó kamera , Szép színek , Strapabíró , Nincs vagy kevés a hiba lehetőség x hónap után . Z2-őt sokan dicsérik meg jó véleménnyel vannak róla . S5-ről már kevésbé . Z3-ról meg semmit nem tudok . Esetleg valami mást kéne vegyek ? Kérlek amit csak tudtok segítsetek ez ügyben . Nem akarok mellé lőni telefonválasztásnál . Mindenképpen csúcstechnológiás kell . Előre is köszi !

  • ates93

    csendes tag

    Sziasztok !

    Már nagyon szeretnék venni egy okos telefont , de még mindig ott tartok hogy nem tom melyiket . Z3-at azt mondják melegszik , de csak ha kamera max telesítményen megy és akkor is pár perc után . Más ajánlotta hogy várjam meg a nexus 6-ot . Én szívem szerint bármit megadnék egy olyan telefonért amiről nagyon jó véleménnyel vannak az emberek ! Fő elvárásaim : Gyors legyen , Szép színek illetve kijelező , lehetőleg a hiba faktor minimális legyen , komolyabb játékokra nem használnám , de azért ha megtetszik valami jó legyen arra is , kamera is elég jó legyen . Mit ajánlotok ? Lg-ről nem tok sokat , Htc nem tetszik , Samsungok kérdőjel , Z2 és Z3-on gondolkodok meg a pár hét múlva megjelenő nexus 6-on !

Új hozzászólás Aktív témák