Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chaos666

    csendes tag

    Üdvözlet!

    A segítségetek szeretném kérni egy okostelefon kiválasztásában, a hónapban tervezek vásárolni egy készüléket.
    Az alábbi adatok fixek:
    Árkategória: 60-70K (ennyinél többet semmiféleképpen sem, de ennél nagyobb kompromisszumot sem szeretnék kötni)
    Mindenképp új telefont vásárolnék, középtávon tervezem a vásárlást, általában két évente szoktam cserélni a telefonjaim.
    A készülék 5" vagy 5,5 phablet legyen
    Az operációs rendszer mindenképp Android, nem árt ha romolható, rootolható, a MIUI felé kacsingatok mint android variáns, de fontos hogy 4.4+ legyen a rendszer.
    Mindenre használnám amire egy ilyen telefont lehet, még telefonálás is egy simmel, sok internet, kevés fényképezés, közepesen terhelt film nézés, zenehallgatás, játékok szintén vegyesen viszonylag kevés játék GPU zabáló játék, de azért a Hearthstone fusson, FM rádió mindenképp legyen.
    A vásárlás helyén sokat gondolkodtam, szóba jöhet egy kínai rendelés is, de lehetőleg európai raktárról hogy vámolással ne legyen probléma.
    Igazából desing szempontjából jobban szeretem a szögeletesebb készülékeket pl: Xperia sorozat, Oneplus One (mondjuk ez sajnos az ára miatt nem játszik).
    Jelenleg a Xiaomi Rendmi Note 2 készüléket tartom befutónak, de bevallom őszintén kicsit félek a hangminőségével kapcsolatos jelzésektől, illetve az üzemidejétől.

    Bármilyen segítséget, tanácsot, szívesen akár válaszban akár PM-ben!

    Köszönöm
    Chaos

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák