Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D.Orion

    veterán

    Üdv! Szép fokozatosan én is elszántam magam egy igazi okostelefonra. Jelenleg egy Huawei Y530-t használok, de eljárt felette az idő. Leginkább a ram kevés már.

    Árkategória: Az imént láttam a OnePlus 3 tesztet. Itt döntöttem el, hogy cserélek. Így eme árkategória, a 120K-s sávot szánom rá.
    Használt vagy új? Karcmentes használt is jöhet, vagy új.
    Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan vagy használtan az apróról. Szolgáltatótól? Nevetséges a kínálat, pláne a Telenor-nál, ahol én vagyok.
    Hosszú vagy rövid távra tervezel? Minimum 2 év, de inkább 3!
    Mire használnád?
    Közösségi appok, család világ minden táján van, így ezeken kommunikálunk. FB, WhatApp, Skype, Viber, Insta, stb, stb.
    Sportolás során használt appok, endomondo, strava, etc.
    Egyéb apróságok, melyek erőforrás igénye elhanyagolható már.
    Webböngészés, kamera legyen elfogadható, de nem vágyam egy S7 minőség.
    Huszadrangú szempont a zenehallgatás, filmnézés.
    Játékra egyáltalán NEM!
    Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez: A rengeteg app miatt Android, mert előfordulhat, hogy más rendszernél a használni kívánt app fizetős.
    Márka: Mindegy, anyagminősége, beltartalom és szoftver meglegyen. Nem számít mi van ráírva
    Készenléti idő számomra kissé másodlagos, mert sportolás közben ott a külső akku most is.

    Miért is nem veszem kapásból a OnePlus 3 mobilt? Tartok tőle, hogy az 5.5" nekem már nagy. Jelenleg a 4.8" 133 x 67-es dimenzió van a kezemben. A 152,7 x 74,7 magasságra lehet már sok lenne nekem? Lapát kezem van, de egy kézzel kissé necces lenne már.

    Szóval a kérdésem konkrétan arról szólna, hogy 5"-os méretben 120K-s árkategóriában van-e OnePlus3-hoz hasonló képességű (akár használt) mobil a piacon?

Új hozzászólás Aktív témák