Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz lezuvius #97593 üzenetére

    Köszi szépen az ajánlatokat! Mindkettő elég meggyőzőnek tűnik, megnéztem mindkettőről a teszteket:
    - LG G Flex2,
    - Motorola Moto X Play,
    már csak tudnom kellene dönteni a kettő között. :DDD Ebben még tudsz/tudtok picit segíteni?

    Az LG G Flex2 tesztben említett akadozási paráiról a topicjában azt olvastam, hogy azóta megoldott kérdés, az akksi a Motorola esetében az erősebb, ahogy elnézem (LG: 3000 mAh, Motorola: 3630 mAh), az ívelt kialakítás az LG-nél jópofa, igazából mindkettő tök jónak tűnik, a kamera is elég jó mindkettőnél - legalábbis felületes ránézés alapján, meg ahhoz képest, amit egy telótól elvárok -, tudják az OTG-t, Band20-at, aztán nem tudom még, hogy hirtelen mit nézzek, és mi alapján tudna billenni egyik vagy másik felé a mérleg. :)
    Szerinted/szerintetek? Köszi, ha még segítesz/segítetek!

    ==============================================

    (#97592) MittuDomain_:
    Köszi neked is, Trére biztos nem váltanék, meg még van a hűségidőből Vodánál (ezért vagyok még megkötve), náluk a hűséget meghosszabbítani nem akarom (az oka: picit több, mint 1 éve csak csomagot váltottam, 2 év hűségidőt vállalva, készüléket nem váltottam, mert nem volt még aktuális; így a készülékváltási akció a 2 éven belül még bármikor járt volna, anélkül, hogy a hűségidőt újra meg kellett volna hosszabbítanom akkor, amikor úgy döntök, hogy váltok készüléket is (ez volt a korábbi közlés), most viszont kitalálták, hogy sajnos mivel a csomag, amiben vagyok, már kifutott, új jött helyette, adminisztratíve nem tudják kezelni a készülékváltást, tehát MÉGIS hosszabbítanom kellene a hűséget (az ígéret ellenére, miszerint csak simán váltok készüléket kedvezményesen, és kész), hát az anyjuk ***t, ezek fényében már csak azért sem fogom meghosszabbítani), így viszont függetlenül meg elég drága lenne.

    Egyébként egyik haverom a UPC-nél fizetett elő mobilcsomagra, korlátlan net jár hozzá, és eddig elégedett vele, vidéken sem volt még gondja a lefedettséggel, szóval agyalok rajta, hogy lehet, hogy a következő szolgáltató ők lesznek (már hacsak nem mondtok ellenük valami csúfat :D).

    ==============================================

    (#97602) Ryoo:
    Köszi a választ neked is, az a helyzet, hogy relatíve sürgős a telefon, őszintén szólva a mostani Samsung Galaxy S Advance-emből picit már elegem lett. :D (Túl sok az idegesítő akadozás, custom ROM-ot felpakolva, root-jogokkal az összes fostalicska felesleges szutykot leszedve egy darabig jó, de aztán relatíve gyorsan elkezd újból akadni.) Szóval inkább nem várnék a vásárlással 1-2 hónapot. :B

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák