Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MittuDomain_

    őstag

    Sziasztok!

    Öregecske BB Z10-em fiatalabbra cserélném. Az se zavar, ha más rendszert futtat. :)
    Egyáltalán nem sürgős a dolog. Ha csak a zavarosban halásznék, van e-most valami középkategóriás árú bestbuy?

    Preferenciák:
    ár.: max 70e, de jobb lenne az 50
    kondíció: új, garanciális
    vásárlás helye: független vagy Telekom
    élettartam: 2-3 évig szolgáljon ki (A korábbiak átlag 4évet bírtak, a Z10-el sem lenne baj, ha nem hátrált volna ki mögüle a világ. Azért a 10.3-as update-et megvárom még, hátha megint k gyors lesz a jelenlegi gyors-stabil, de nincs rá app állapot helyett - app nem lesz több, de ha gyorsul, feledtetheti a hiányosságait)

    használat:
    telefonálás, böngészés, kevés navi, sok fényképezés ->utóbbi kettő miatt az akksi és a jó fényképező is fontos
    kevés játék, az is arcade (szókereső, 2048, temple run...)
    Hiányzik az FM rádió, újra élvezném, de nem muszáj, dettó az infra
    Viszont a 4G elvárás, a telken nincs 3G

    Méret 4,5-5,5" közt, min FHD, min 2GB RAM, min 16GB tárhely (+SD)

    Amire ez az egész, hosszúra nyúlt bevezető kicsúcsosodik, hogy valaki szólt, a ZUK Z1 most csak 70e 2év garral az eustock-nál. (éppen nincs készleten, de lesz még, kelzsoca írta valahol)
    Ha ezt passzintom a Veletech-en kapott -6e HUF a Z1 árából kuponnal, baráti 65e alatt marad a vége.

    Hülyeség?
    Vagy bolond vagyok ha nem ugrok rá azonnal?
    Ami nagyon bejön, hogy 2015ös flagship HW, bika akksi, állapotjelző led, ujjlenyomat-olvasó.

    Ami kellemetlen, hogy nem bővíthető (jó, oké, 64GB mellé minek), type-c, ezért cipelhetem magammal mindenhová a kábelét, S801 "csak", nem stock droid és kérdés, lesz-e rá valamikor official 6.0, esetleg N, a kamera meg nem kiemelkedő. (jó, a Z10et könnyű überelni)

    Si tacuisses, philosophus mansisses.

Új hozzászólás Aktív témák