Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TurpiUrfi2

    tag

    Szevasztok!

    Olyan két éve olvasgattam itt utoljára a telefon ügyeket,kérdezgettem részletek után. Akkor sokat segítettetek. Boldog tulaja lettem egy F6-nak, mondhatom 1,5 év használat után hogy nagyon nem bántam a típust meg! CSúcsmegbízható társra leltem az egyáltalán nem hivalkodó telefonban. (Fagyásmentes, ütésálló (10-szer biztos ledobtam), jó akksis, stb. -- Mostanság nagyon nem vagyok megint képben a technológiában de azt visszaolvasgatva látom, hogy sok a kérdező és egyre kevesebb a derék hozzáértő válaszoló. Ennek tudatában kevés reménnyel de azért megírom az elképzeléseimet , hátha. Szóval itt most egy olyan telefont keresnék, ami

    - édesanyámnak lesz, első okostelefon , totál alapigényekkel (telefon, net, Skpye, esetleg GPS, közepes vagy jobb kamera, kevés plussz progi) viszont magas megbÍzhatósággal. Azaz fontos az ütésállóság, a hosszantartó akksi, fagyásmentes op.-rendszer
    - elsősorban Androidban gondolkodok de Windows se gond. IOS ne legyen.
    - Fentiek miatt és mivel bevált, LG felé hajlunk.
    - Független, nem szolgáltatótól vett telefonról lenne szó, de ha Telenor az se baj.
    - ár : Olyan 50 K körül gondolkodtam felső határban de csak azért mert anyukámnak egyszerűen tényleg nem kell komoly tudású telefon. Egyszerűen nem használná ki. (Ha valami nagyon megéri e felett az se baj.)
    - fontos hogy minimum 5 col legyen mert nem lát jól. De inkább nagyobb.
    - nőiség, cukiság nem fontos
    - LTE nem árt, de nem lényeg.
    (tokot lehessen akár netesen is venni hozzá)

    Mit hagytam ki?

    Köszönöm előre is..

Új hozzászólás Aktív témák