Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plasticbomb

    addikt

    válasz tybsen #92984 üzenetére

    Nekem az SD foglalat hiánya csak azért enyhe minusz, mert megszoktam, hogy minden cuccomat az sdre felpakolom, aztán ha romot cserélek, stb, akkor a teljes belső memóriát full gyalulom = kevesebb hibalehetőség. De 32 GBra minden ugyanúgy felfér, amit hallgatok zenét, tananyagot, olvasok könyvet vagy akármiylen képek. A Dual Sim is csak annyiban hiányzik, hogy egy barátom egyedül azon a másik holland kártyán szokott hívni. (Ugyanazon szolgáltató, így elvileg ingyen tudunk beszélni, ne de most: én baromi ritkán telefonálok, beszélgetni élőben négyszemközt szeretek, szóval. Viszont az a szolgáltató nem elég jó internet hozzáférésben, ami nekem fontosabb. Megszoksz vagy megszöksz esete. Meg esetleg a nagyon ritka esetek, amikor MOra megyek látogatóba, hogy tegyek be egy magyar SIMet arra a pár napra, de attól még a másik is elérhető maradjon, ami azért nem annyira fontos, amikor szabin vagyok. Sőt, még akkor sem hívnak, ha pénteken épp csak elhagytam a munkahelyem. Amolyan tabu.:D)

    ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

Új hozzászólás Aktív témák