Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • st81

    tag

    Üdvözletem!

    7 évnyi Nokia 6300 használat után abszolút kezdőként belépnék az okostelefont használók táborába (a jövő hónapban). A döntéshez kérnék iránymutatást/segítséget, az alábbi kritériumoknak megfelelően:
    - kártyafüggetlen
    - új, minél több garanciával, 140eft-ig
    - főbb felhasználási terület: telefonálás (fontos a jó vétel, jó minőségű mikrofon), e-mail, irodai alkalmazások, netezés, zenehallgatás, fényképezés, navigáció. Játékra nem használnám.
    - kijelző méret: 4-5 coll (előny a fullHD felbontás) - lehetőleg ingzsebben, farmerzsebben elférjen.
    - infra port jó lenne, mert erősítőt, tv-t, médialejátszót szeretnék vele irányítani
    - op rendszer: android vagy ios (mindkettő szimpatikus, a Windows csempe stílusa nem nyerte el a tetszésemet)
    - hosszú üzemidő
    - jó fogású, nem csúszós hátlap.

    Márka szerint nyitott vagyok. Nem tudom, hogy manapság a -számomra- ismeretlen kínai gyártók (Huawei, Xiaomi, OnePlus), a "klasszikus" telefongyártók (Sony, HTC), vagy a befutott koreai (Samsung, LG) cégek készülékeit érdemes választani. Rom "főzés" és egyéb trükkök távol állnak tőlem egyelőre, tehát egy gyárilag stabil szoftverrel és hardverrel ellátott telefont keresek, ami kibírna legalább 2-3 évet.

    A válaszokat előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák