Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • keep2000

    tag

    Akkor én is beállok a kérdezők sorába, bár már gondolom sokszor előjött.
    Az én szempontjaim:
    Teljesen elégedett vagyok a kínai telefonokkal, nem vágyom brandekre.
    Árban olyan bruttó 40-50ezer Ft körül. Feljebb csak akkor, ha tényleg best buy és hosszabb távra lehet vele tervezni.
    Ha van magyar áruházban jó áron, akkor inkább innen, de nem zárkózom el a külföldi rendeléstől. ÁFÁ-t elvileg visszaigényelhetem.
    Ami szempont
    - Dual SIM mindenképpen!
    - 4.5-4.7 körüli kijelző, esetleg 5"
    - Elegendő RAM a kb folyamatos működéshez (1 GB elég, vagy többre kéne vágyni?)
    - Elegendő ROM ahhoz, hogy ne panaszkodjon néhány program után, hogy nem tud telepíteni/frissíteni (gondolom a 4 GB akkor kevés)
    - Kb folyamatos működés, ne akadozzon programok megnyitásakor, de főleg weblapok betöltésekor és gépeléskor!
    - Nem árt, ha szép a képe, illetve van valami Gorilla Glassos kijelzője
    - Vállalható felbontás (nem kell ultra, de azért használható legyen pl értelmes böngészésre)
    - Vállalható üzemidő (nap végéig azért húzza ki legalább)
    - Használható GPS futás rögzítésére (Endomondo)
    - Előny, ha van zseblámpaként használható vakuja
    - Értelmesen menjen a telefonálás funkciója (nem röhög, volt olyan Sony-m, amivel kínszenvedés volt tárcsázni vagy felvenni)

    Ami nem érdekel annyira, maximum sokadlagos szempontként
    - FM rádió
    - Kamera minősége, elég ha vállalható képet csinál, pl egy dokumentumot gyorsan lefotózni, stb
    - Komoly grafikus teljesítmény, nem igénylek erőmű játékokat
    - Dizájn, vastagság
    - Előlapi kamera

    Megköszönöm, ha tudnátok néhány tippet adni, bevallom nézegettem, de elvesztem a sok lehetőség között. :)

    Xiaomi 11 Lite 5G NE, Honor MagicWatch 2

Új hozzászólás Aktív témák