Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz Viktor0610 #64164 üzenetére

    Nem értelek, én ezért hol becsméreltem a szolgáltatót? Én törtem össze a telóm, én bénáztam 3 hónapig, egy szóval nem említettem ilyenkor a telenort.

    Telenorral akkor telt be a pohár, amikor megemelték a tarifájukat szerződésem alatt. Ez márpedig szerintem igencsak unfair dolog, mi van ha nekem ezresekre pontosan ki van számolva a havi rezsim, és emiatt fogok valamivel beúszni? Hűséget vállaltam X összegre, nem X+n-re. Na de biztos van egy apróbetűs rész, hogy ők bármikor megemelhetik az árukat, akár meg is duplázhatják, csak ezt én jól elfelejtettem...

    #Ájvé: Én egyáltalán nem úgy számoltam, hogy bármi is levesbe menne, hisz összeadva a feltöltőkártyás árát fizetem ki két év alatt a kezdővel együtt, mi több, valamivel olcsóbb is lesz. Vegyük pl. a Galaxy S5-öt, ami feltöltőkártyásan 193ezer, előfizuval meg 185ezerre jön ki a végleges (plusz az előfizetés). Edigitalnál is 190ezer, ráadásul itt csak 10 hónapra lehet lebontani, az havonta 19ezer. Nem értem miért ne érné meg, ugyanúgy 0% THM van.

    #s4tch: Kifejtenéd egy kicsit bővebben, milyen problémák is vannak az LG G3 házával?

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák