Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Hardverek pünkösdre

    ph E-book olvasók, komponensek és perifériák kerültek hétvégi összeállításunkba.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ch4r0n

    tag

    Sziasztok!
    Vodafone GO+ előfizetés mellé (most jár le a két év hűségem náluk ezt szeretném újabb két évvel meghosszabbítani) néztem ki egy Nokia Lumia 625-öt. Sajnos nincs túl sok fölös pénzem telefonra jelen pillanatban ezért gondoltam, hogy GO+ mellé úgyis csak 10 ezer forint.

    Mit gondoltok a Nokia Lumia 625-ről, jó választás az előfizetés mellé, jó telefon, vagy ennyiért csak hulladékot kapok?
    Esetleg még spóroljak szerintetek pár 10 ezret mert van jobb ár/érték arányú mobil a listában vagy jó lesz ez?

    Itt a lista és mint írtam a GO+ oszlopot nézegettem a jó ár/érték arányt keresve:
    http://www.vodafone.hu/letoltes/lakossagi-arlista.pdf

    Most egy Sony Ericsson Xperia Mini Pro sk17i teljesít szolgálatot nálam, Smultronic 5 rendszerrel, de eljárt már felette az idő szerintem.
    Nincsenek nagy igényeim, csak egy minimális előrelépést szeretnék, meg ezen az android folyton belassul pedig alig van rajta pár app (ezek egy része is ilyen tisztító, karbantartó app).
    Ezért gondoltam windows-ra váltani, de kicsit aggaszt a nokia 512 mb ram-ja. Nem használnám sokra csak telefonálni meg főleg böngészni a neten, néha zenehallgatásra, de fő a gyors és megbízható rendszer nálam.

    Mit javasolnátok esetemben, mit érdemes?

Új hozzászólás Aktív témák