Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • birno

    addikt

    Sziasztok,

    Anyumnak kellene uj telefon, mert a mostani Redmi 4X kezd halodni.

    - Árkategória: 150e-ig
    - Használt vagy új? Uj
    - Hol vennéd meg? Elofizetessel vagy gyartoi garival valahonnan, szamla kell rola.
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel: Hosszu tavra
    - Mire használnád? Normal felhasznalas, telefon, sms, netezes, fenykepezes, appok hasznalata (banki, email ilyenek)
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez: Android alapu legyen, mas nem szamit
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? Minel kisebb, hogy kezreallo legyen.

    Nagyon fontos szempont, hogy Dual Sim-es legyen, mert munkahelyi es magan telefonkent is hasznalja.

    Mivel idosebb embernek kell semmi meno dologra nincs szukseg, ertsd ez alatt 50000MP-s kamera, 6G tamogatas, vezetek nelkuli toltes, jatekok futtatasa stb.
    A legfontosabb a stabilitas, jo akksi, lehetoleg ne legyen lassu es ne lassuljon be 2 honap utan.

    Nekem jelenleg OnePlus 6T-m van, eletem legjobb telefonja, 5 es fel eves.
    Soha nem kellett meg aksit cserelni, 2 napig siman elvan keves hasznalat mellett, de 1 napig kb. mindig kibirja (pl. tobb ora Waze hasznalat mellett is).
    Soha nem kellett resetelni, ujra rakni az OS-t, nem halt le.
    Elso olyan telefonom ami nem is lassult be, kb ugyanolyan gyors mint 5eve, ami kb. magic kategoria szamomra.
    En is alap dolgokra hasznalom, neha netezes, appok (mail, bank, sms, GPS stb), telefonalas es kesz.

    Anyumnak is ilyesmi kellene, magyarul az alap funkcionalitasok legyenek Debian stabilitasuak. :)
    Csak ugye ez sajnos tesztekbol nem igazan derul ki.
    Emiatt hajlok akar valami OnePlus, bar nem tudom az ujabb szeriakra mennyire jellemzo ez az stabilitas.
    Nothing Phone 1-ben is gondolkoztam, OnePlus alapito miatt, meg latom osszefoglaloban hogy itt is ajanlott.

    Mit tudnatok meg ajanlani amivel van tapasztalat ilyen stabilitasi teren?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák