Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D4v3

    őstag

    válasz Ájvé #184302 üzenetére

    Pont ezt az utat jártam be most a hetekben, pofára esett a régi telóm és kellett egy új. Vettem másnap egy G23-at alzából, hogy legyen valami, próbálgattam, használtam 2 hétig és igazából engem meglepett, hogy amúgy ennyiért van használható teló (ezen sokat segít az alacsonyabb felbontás, ami nem viseli meg annyira a hardvert), de tényleg nagyon belépő rajta minden. Olcsó anyaghasználat, nem villámgyors azért a váltás tabok, appok között, itt-ott elgondolkodik menükben, kamera is max. elmegy kategória, de simán el tudok képzelni olyan réteget, akinek ez megfelelne így. Egyáltalán nem volt szenvedés vele.
    Pár napja viszont visszavittem és G72 lett helyette, amivel teljesen meg vagyok elégedve egyelőre minden tekintetben, az android 13-at ígérgetik már elég régóta, de majd csak megérkezik az is, de amúgy meg abszolút ajánlott kategória ez a telefon. Itt-ott olvasni olyat, hogy a fényerő nem megfelelő egyeseknek (az auto. mód viszont állítólag magasabbra tud menni, mint a kézi, lehet nem nézték vele), a support lassan érkezik (nyári a legutolsó frissítés perpill) és a kihangosítva beszélgetés is problémás többeknél. Én nem bántam meg viszont a vételt, 2 évet legalább ki fog szolgálni szerintem.

Új hozzászólás Aktív témák