Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tyrel

    őstag

    válasz Ájvé #129541 üzenetére

    Köszi mindkettőtöknek!

    Hát viszonylag sok app van a telón, de összességében azért karbantartva, nem fut feleslegesen minden sz*r, csak amit ténylegesen használok is. A reset és a nagy sys update (elvielg van 7-es droid Mi 4c-re) nekem nem opció, mert nagyjából ~20db ilyen-olyan mobil authentikátor teker rajta, és azokat újrakötni egy reset miatt biztosan nem fogom. Épp elég szívás lesz velük ha új telóra váltok...

    Igazán a "vágy" az egy Mi Note 3 lenne (tudom, nincs B20, nem érdekel), de túl magas az ára... Így jelenleg a Redmi Note 5 és a Mi A2 Lite közt vívódom... a sima Mi A2 és Mi A1 az akksi miatt nem kell, 3000mAh nekem nem elég, bármilyen takarékos is a SoC papíron.

    Ebből a kettőből a Redmi, az erősebb SoC és a jobb frontkamera (hátlapi kameráról a franc tudja melyiké jobb?), talán jobban tetszene, de még a tepsik közt is tepsi...

    Lehet egyik nap elgurul majd a gyógyszerem és mégis Mi Note 3 lesz, mert nagyon fel tud bennem menni a pumpa ezektől az új Xiaomi-któl. Eléggé azt érezni rajtuk hogy mindegyiknél legalább 2 ponton szándékosan ki akartak baszni az emberrel, hogy ezzel kényszerítsék a "na még 30$-t hozzáteszel és kapsz egy jobbat" irányba.
    Mikor a Mi 4c-t vettem, az akkori viszonyok közt nem hordozott magában semmi kompromisszumot, csak simán egy olcsó, de jó középkategóriás telefon volt... ugyan ezt a mostani Xiaomi középkategória már tökre nem tudja hozni, lépten-nyomon az orrába dörgölik az embernek hogy "ruppótlan g*ci vagy, érezzed!" és ez tökre nem tetszik... me ha ezt "akarom" ennyiből vehetnék egy alsóbb kategóriás Samsungot is...

    Szerk.:
    nézegettem amúgy a Meizu M6 Note-ot is, de tartok az összeszerelési minőségüktől, elég vegyes véleményeket lehet olvasni róluk... Na meg ha az Android One-t nem jó szívvel bíznám rá egy Snapdragon 625-re akkor a Flyme OS-t inkább ne is említsük...

    [ Szerkesztve ]

    Turenkarn

Új hozzászólás Aktív témák