Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dannyl

    addikt

    válasz Viktor0610 #117660 üzenetére

    Nem akarok háborút belőle, ezért kiemelném, hogy a SAJÁT TAPASZTALATOM mi:

    - Jelly effect (fejjel lefelé rakták be a kijelzőt, ezért olyan, mintha nyúlna a kép mikor scrollozol. Van, akit zavar, van, akit nem. A hívők azt mondják, hogy 1M emberből 1-et zavar, én meg azt mondom, hogy 10 emberből 3-4-et. Ez a saját tapasztalat.) Ezt, ha nem zavar, el is engedhetjük. Nekem ez volt az eladás oka.

    - A kamerája vetélytársaihoz mérten nagyon gyér. Mossa a képet.

    - Nincs IP védelem

    - "csak" FHD kijelző. Aki nagyobbról váltana, annak lehet zavaró. Nekem az. (ez is elvethető, ha nem zavar)

    Ennek fejében majd' 160k (legyen 155k) a kisebbik tesó (6/64GB). Ha kell a 8/128GB-os verzió, akkor mindjárt 170k fölött vagy.

    Ellenben (pozitív jellemzők):

    - szép
    - a leggyorsabb teló a piacon
    - pure android
    - gyakori software frissítések
    - Dual SIM

    Igazából nekem egy tesztkészüléknek hat, ami vagy kiforrja magát, vagy nem. Ha nem kell a Dual SIM és a 8/128GB, akkor a 155-160k körül sok más teló is van IP védelemmel, nagyobb felbontású kijelzővel, akár több garival (huawei).
    Galaxy S8 gyári garival mobilcornernél 168k, P10 plus 183k (infra + 3 év gar), vagy, ha megelégszel 5,5" helyett 5,2"-lal, akkor sima p10 (nincs infra, viszont 3 év gar)

    De vannak még alternatívák.

    NEKEM mindent összevetve a top 3-ban nincs benne az OP5. Összefoglalva nekem: Prémiumnak beállított középktegóriás minőség, kissé drágán.

Új hozzászólás Aktív témák