Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Narandil

    tag

    Üdv!

    Jelenleg egy Nokia Lumia 520-m van, immár 5 éve. Sajna a napokban olvastam, hogy a 8.1-s windows-s telefonokhoz megszűnik a további támogatás. Így eldöntötté vált, hogy lecserélem. Pedig kedveltem a telefont, s magát a márkát is.

    Viszont nem tudom, hogy mire cseréljem.
    A lényeg. Új telefont vennék, max 50k-rt, ugyanúgy hosszabb távra, mint a jelenlegit.
    Sajna Nokia-t már nem nagyon kapni, így márkát is váltanék, viszont iPhone-t semmiképp sem szeretnék.

    Az elvárásaim/elképzeléseim:
    - legalább 5' képernyő,
    - 10+ mp kamera (nem kell, hogy mindkét oldalán legyen), s habár nem túl sokszor használnám a kamerát, de azon alkalmakkor azért lehessen normális képet készíteni vele,
    - nemrég vettem egy 64 gb-s micro sd kártyát, így azt tudja befogadni,
    - sem netezni, sem videót nézni nem nagyon szoktam telefonon (legfeljebb híreket olvasok, s az ottani videókat megnézni),
    - játékra is alkalmanként venném elő, de azért egy erős közepest nem bánnám, ha elbírna (pl város építkezős, stratégiák),
    - amire most a Lumia-t a legtöbbet használom, a zenehallgatás, mivel kerékpárral járok dolgozni, így 35-45 percig hallgatom, bluetooth-s füllhallgatóval.

    Ismerősök, barátok ajánlották a HTC-t, illetve a Huawei-t. Nézegettem közülük, de tényleg fogalmam sincs melyiket lenne érdemes megvennem.
    Egyet-egyet azért úgymond kinéztem. Előbbiből a HTC Desire 628-t. Utóbbiból a Huawei Y6II Compact-t.
    De hallottam, hogy a ZTE telefonok is megérik az árukat.

    Nagyjából ennyi. Remélem tudtok segíteni.

    Előre is köszönöm a segítséget!

    ASUS Prime X570-P, Ryzen 7 5800x, ASUS TUF 6900xt, 2x 16 gb Crucial Ball. Sport DDR4 3200MHz CL16, WD 1000GB BC, Kingston A400 240GB, Samsung 500GB EVO Basic, Phanteks Enthoo Pro ház, ASUS ROG Strix 1000W, Alpenföhn Brocken 3, ASUS ROG Strix XG32UQ monitor

Új hozzászólás Aktív témák