Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ájvé

    veterán

    válasz gergogazd #101290 üzenetére

    Nekem volt, ismerősnek rendeltem Miezu MX3-at ami hamar (1 hónap talán) beadta a kulcsot.
    Visszaküldtük, pár napon belül írták, hogy nem javítható, kérhetek egy másik készüléket (nem volt ami tetszett volna a csajnak) vagy visszafizetik, úgyhogy visszafizetést kértük, néhány napon belül már utalták is át az összeget, szóval meg se várták a hivatalos 30 napot ami rendelkezésükre állt volna egyébként. Ez mellett ingyenes garancia furát volt, jeleztem a problémát ők meg küldték a futárt, aki kétszer is jött, mivel elsőre nem sikerült neki átadni. Bolti garancia van mall-nál, én pozitívat tudok róluk írni viszont, majd meglátod hogy alakul.
    Kifutó készülékeket szoktak így kiárulni, gondolom ne maradjon nekik raktáron.
    Bármelyik boltról olvashatsz jót és rosszat is, azért vannak nehéz esetek a vásárlók közt is, de persze boltok se korrektek mindig. Nekem pl repedt kijelzős a Mi3-am és nem vagyok benne biztos, hogy nem így is jött esetleg (extremedigital) csak sajnos nem néztem meg tüzetesen mikor megjött, te nézd minden négyzetmilliméterét!

Új hozzászólás Aktív témák