Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vojna

    csendes tag

    válasz Antonio #6192 üzenetére

    Csak a tapasztalataimat tudom megosztani.
    Nekem van dupla 32-es, dupla 36-os és egy 40-es is.Amikor kész vagy a létrákkal egykezes 32-vel, elvileg jöhet a 40-es.Nekem azonban ez már nagy ugrás volt.A 36-os és a 32-es között tényleg alig volt nekem különbség, amit eleinte nehezen értettem. Egyszer aztán megmértem a súlyokat, és kiderült, hogy a 32-esem 32.5kg, a 36-osom 35kg, a 40-esem pedig 41kg! Ez sok mindent megmagyaráz.
    A dupla 32-essel az a bajom, hogy nem tudom szakítani, pedig a Kettlebell visszatérben úgy indulnak a nyomások, hogy szakítással viszed a súlyt a fejed fölé.Úgyhogy ilyet csináltam vele állapottól függően:
    3-4 C&P 3-as 4-es létra a léták végén 2-3 elölgugolás
    3-4 :Farmerwalk lépcsőn 2 emelet+ 10dupla swing . A lépcső igencsak meg tudja növelni a súlyt, amúgy az eredeti sétához nagyobb súlyokat kéne használni.
    A dupla 32-es kinyomásához úgy érzem nem kell annyi erő, mint a az egykezes 40-eshez.Szóval lehet jobban tudsz erősíteni egy 40-essel.
    Sokszor az sem jó, ha túl sok féle súly van otthon, mert hajlamos az ember a csapongásra a lehetőségek között...

    Ne aggódj!

Új hozzászólás Aktív témák