Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • harry

    veterán

    válasz robekri #3858 üzenetére

    Igazából azt kéne eldönteni, min a célod, akár a sporttal, akár az edzéssel, úgy hosszabb távon. Szeretnél erőt, állóképességet, fogyni, izmosodni, vagy csak úgy átmozgat, stb. Én abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy Ervin mindig kikészít minket, így nem nagyon kell az étrenddel foglalkoznom - hidd el, nagy árat fizetek ezért :D Szóval én különösebb odafigyelés nélkül tartom a súlyom / alakom, de tény, hogy pár alapelvet még így is érdemes lenne betartani (cukor, liszt, illetve zöldség, gyümölcs beviteli arányomat illene megfordítanom). Ha fogyni szeretnél, az összetettebb dolog kicsit. Izomtömeg növeléshez is kell ész, de az kevésbé vészes. Egy átlagos, szintentartó, egészséges étrend pedig tényleg tartható egy két szabályozással. De tényleg nem érdemes nagyon túlmisztifikálni a dolgot, de alapok persze legyenek rendben.

    Más: most edzésen nálunk talán három munkablokk volt:
    - 5db 4-es létra, felrántás, nyomás, húzás, egy létrára 2.5perc, talán. Illetve volt olyan lehetőség, hogy az első három fokot két golyóval csináljuk, újrafelrántás és húzás nélkül. Jó volt.
    - 5-5-5 bal, jobb, szimmetrikus ablaktörlő (nyújtott lábbal), 3 kör
    - 10 perc snatch, levezetésképpen
    Nem is aludtam ki magamat mára, egész nap fáradt voltam, és meglehetős izomlázam van, szóval megyek is aludni.

    [ Szerkesztve ]

    Theoretically, this damn thing oughta work now.

Új hozzászólás Aktív témák