Hirdetés

Aktív témák

  • Bati0501

    őstag

    Sziasztok!
    Egy ideje már olvasgatom írásaitokat,mostanra már "összeszedtem a bátorságomat",h írjak ide. :B
    Jó olvasni olyan emberek írását,akik olyan dolog iránt érdeklődnek,mint én. :K
    Azért is írtam ma,mert ma jött össze az 1000.-ik kilométerem a tavaly megkapott bringával. :)) :D Jó részt csak tavaly nyáron bringáztam-vmikor április végén kaptam a biciklit-és még akkor szedtem össze persze a táv döntő részét.Az óra szerint eddig 65.35 órát tekertem.
    Egyébként ez az első bringám,vagyis az első igazi,csak az enyém,és nem a nővérem utáni megörökölt. :DDD Így néz ki. (csak a pedál különbözik,az enyém fém) Vélemények róla? ;)
    Persze tudom,h ez a táv nem sok,főleg hozzátok képest,csak vhol el kell kezdeni. :)

    Azt amit a lidl-ben is lehet majd kapni lánctisztítót 1700-ért sztetek érdemes lenne megvenni?A linken azt írja,h van hozzá kenőanyag és tisztító folyadék is.Mert ez lett volna a következő kérdésem,h ha letakarítom a láncot,akkor mivel kell bezsírozni/olajozni/kenni?Eddig én varrógépolajat használtam :DDD úgy,h még mindig rajta van a gyári zsír/olaj,nem is tudom,h micsoda.
    Ja,és a felette lévő szerelőkészlet is tetszetős...bár élőben kell látni... :)
    Köszi a linket és a tanácsokat is! :R

    Bocsi,h ilyen hosszú lett.

Aktív témák