Hirdetés

Aktív témák

  • hoffman_

    nagyúr

    válasz Xantomas #19463 üzenetére

    Tudtam, hogy jó áron lesz, azt akartam, hogy elvigyék hamar :) Egyébként szerintem ez a váz reálisan nem ér sokkal többet, mint amennyiért feltettem, más kérdés, hogy ki mennyiért adja. Villával volt nekem 8 ezerbe az egész, tehát a nagyker ár tükrözi, hogy mennyi is a valós értéke. Amúgy ilyen méretű ahead villa még használtan se volt 8-10 ezer alatt(omg why? 3 ezret ér egy ilyen kaliberű hiten acél villa, brutális, hogy mennyire nincs! szinte az egész országot feltúrtam értük, és ezt szó szerint értsd), ha ezt nézem, akkor nagyon jó üzlet volt, mert azt ugye megtartottam, így 2 ezerbe van.

    Nem megyek hajtáspajtásba, ez a veszély nem fenyeget :D Amióta megtaláltam a retrobringás srácot, szerintem nem nagyon fogok keresni másik helyet beszerzésre, gyors, korrekt, jófej, rendelésre hoz nekem bármit. Szűkítőn gondolkodtam, még az is lehet, hogy meg tudnák nekem csinálni a szomszédban, de ezt én elvetettem, és a bringaboltos fiúval is arra jutottunk, hogy ez ilyen félmegoldás lenne, nem az igazi. Amúgy is megvan az 1-1/8ados villa, hova stresezeljek? Már csak váz nincs :DDD Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy szeretném nagyon ezt a Maurice-t :)

    ui.:

    Ide is betettem azonnal a hirdetést, le lehetett volna csapni rá ;]

    [ Szerkesztve ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Aktív témák