Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fererencz89

    őstag

    LOGOUT blog

    Sejt hobbitársnál jártam tegnap, megmutatta a rendszerét. Ha már ott voltam, mértem egyet. Kért, hogy osszam meg itt is, hátha valaki tudja véleményezni, adni néhány tanácsot. Sajnos az elején elkövettem egy kisebb bakit, újra neki kellett futni, így a mérések már nem ideális körülmények (ekkorra már volt másik zajforrás is :D ) között zajlottak (első méréseknél az RT60 bámulatosan egyenletes volt, 60-10kHz között végig 300-350ms környéke). Quadral Chromium álló dobozok, durván 20nm-es nappali. Nincs célzott kezelés, de kellemesen bútorozott, valamint a talán valamivel nagyobb konyhával félig egy légtér, a fal talán 40-50%-ban választja el őket. Mérések 20-30cm-ről (közép magas között félúton), valamint a hallgatási pozícióból, durván 2,5m-re a dobozoktól.

    Van néhány beszakadás, de nincs fájó kiemelés. Egyik oldalon talán egy kis anomália a torzításnál. Frekimenet nem szögegyenes, de a nappali miatt irigylésreméltó volt mégis a hangzás. Most már főleg érdekel az utózengés-téma. :R

    A mérés itt elérhető:
    [link]

    (Elfér ez még itt, vagy a szakosodott topikba való inkább? :U )

    [ Szerkesztve ]

    Nem szotkam hibázni.

Új hozzászólás Aktív témák