Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BÁ Nutrition

    addikt

    válasz Zola007 #67683 üzenetére

    "ha jól csinálod a diétát"

    sokan azt hiszik h igen aztán mégse, ez szokott a gond lenni, és hogy tejesen irreális célokat tűznek ki, amikhez nincsenek meg az eszközeik
    meg az is előfordul h sokan okosabbnak hiszik magukat mint amilyenek. pl a múltkori telefonos sztoriban a főcikkíró akárki, akinek mondjuk egy cikkét se olvastam ;] de ha tényleg az a srác akinek a képét kirakták mémre akkor igen gáz. szal olyan akarta a sportról kioktatni a Bélát és fikázta az arnold classic győztes nőjét akihez képest penene egy brutális hegyomlás vadállat :K szal ha saját magának nem bírt még kikísérletezni móccert arra hogy hogy legyen izmos akkor magába szállhatna. a barta tibort szoktam fikázni, mer nem szimpi, de azért csak sportember, már ha ehhez a csávóhoz hasonlítjuk akkor vitathatatlanul.
    de a net már csak ilyen. én se tudom hogy diétázzak le, mer összecsoffadok, elmegy az erőm, azt meg nem akarom, mert pont ez a része okozza a mindennapi örömöt a sportban, ill a bedurrantság, izomláz stb.
    na szal kb 10 év ittlét után jöhetnek az ötletek az önjelölt edzőktől azért :)
    cél 12%tzs, 180-200 fekvenyomásban. ja és naturálba :B

    youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Új hozzászólás Aktív témák