Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz mocsanisi #37248 üzenetére

    Igen a fekve nyomás az "kevés", de ennek biztonságtechnikai okai vannak. Amíg nincs meg az új padom, nem is nagyon fogok nagyon 50-60kiló felé menni fekve nyomásnál. Otthon edzek egyedül, ha besokallok az alsó holtponton és ez még a jobbik eset sztem, senki nem hallja majd a kiáltásomat :D A konditerem a házon teljesen kívül esik, de jó is így, legalább senki nem zavar. Az új pad viszont meggátolja majd azt is ha 100kilósan szabadon leesik teljesen kinyomott állapotból.

    Igen sok a sorozat, de nekem ez most így jobban bejön, mint régen a kevesebb de nagyobb súllyal. Pózolgatásnál meg egyértelműbb a változás, jobban bővülnek a dolgok, mint ezelőtt és remélhetőleg az ízületek is tartósabbak maradnak. Az edzés ideje, általában 40-80perc között változik. Ez intenzitástól, és mennyiségtől függ. Van mikor nem érem el a teljes súlyt, mert fáradtabb vagyok, vagy mit tudom én. Motivációt is elég nehéz egyedül előállítani, de van szerencsére. Persze járhatnák konditerembe melyből a legközelebbi 20-25km, csak busszal nem épp időbarát, gépkocsival meg nem pénztárca barát.

    IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

Új hozzászólás Aktív témák