Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    válasz BÁ Nutrition #36348 üzenetére

    nem csoda állandó teltház van este.gondolom az átjárást is ezért szüntették meg.meg aki megvesz valahol általában azért vesz ott bélretet mert arra jár meloba odafele vagy hazafele. :C
    A gym city nem rossz irto nagy....én kiprobáltam.de olyan alapvető hibák voltak még akkor....na meg a gépek régiek csak le vannak fujva szerintem....
    a másika giant gym...szerintem kb mint egy átlagos lakás akkora valszeg fejlődni fog akkor jo lesz....

    én a florián gildába jártam eddig.valszeg oda is fogok.de csak télen a szauna miatt.nekemagéppark nagyon bejön és szerintme pont elég tágas is.csak bazi sokan vannak holtidőkbe kell menni.
    5 gildába jártammár nekem ez jött be legjobban. ;) .

    Amelyik terem még klassz az az a1.vagy a franc tudja mi a neve most.de nem olcso hely ugy mint a flex gym se.

    meg azért valljuk be nem utolso szempont senkinek sem szerintem hogy hamar könnyen eljusson a terembe ne a város másik felén 2 ora utazásra legyen.

    ez a body flex és a hliday fitness jo lehet de ez utolso szempont miatt (földrajzi) nekem kiesett.az ára is ok.
    olvasgattam a dominatorrol hááátt nem tom nekem az jön le hogy ilyne beképzelt ujpesti ultrák járnak oda keménykedni észt játszani....

    36354>>hmm de de ismerős melyik terem ez?

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Új hozzászólás Aktív témák