Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz Dicker #36184 üzenetére

    Mi röpis edzőtáborokban szoktunk ilyen elmebeteg pulzusokat mérni, de crossfitezés, kettlebellezés közben is volt már ilyen. Durva tud lenni az tuti. :)
    Divatos gatya alatt mit értesz? Ugye nem az a teleszart gatya, amit a metroszex pávagyerekek hordanak? :D Én nehezen ugyan, de a 70-es combjaimra kapok még hagyományos farmert. Nekem az pont jó, úgyis azt szeretem. De így is ez a max méret. Ha nagyobb leszek (ha leszek), nem tudom honnan szedek nadrágot. Elkezdek oldalzsebes, military shopos cuccokat hordani...
    Próbált ki a tabatát, az nagyon meg tudja dobni a pulzust. Párszor csináltam már, de általában punci vagyok az ilyen intenzív intervallum edzéshez. Na majd ha szálkásodni akarok... :D
    Ellenpéldának meg ott vannak a rögbisek, amerikai focisok. Elég tagbaszakadt legények, ők is sokat intervallumoznak. Meg koxolnak, de melyik sportágban nem? :)

    (#36206) Tyer
    Jó cucc, az tuti. Én nagyon érzem az ilyen stílusú edzéseket, bejön. :)

    (#36209) mocsanisi
    Minket kiképzésen vittek el rendszeresen a János-hegyi kilátóhoz. 10 km a táv, 5 hegymenet, 5 lejtmenet. 27 perc volt az időm felfele, de csak az első boj közepén voltam. Volt egy állat, aki 20 perc alatt megmászta. Szerintem az busszal ment vagy nem tudom, de az nem emberi... :D

Új hozzászólás Aktív témák