Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fanti

    addikt

    válasz Angel2014 #139878 üzenetére

    Nem hinném hogy annyira kövér lennél.
    Egy powerlifternek meg amúgy is sokat kell ennie.

    De az én tavaly évvégi fogyikúrám, íme.
    Vettem a maszek hetestől disznósajtot, mert én imádom az ilyesmit. Hozzá házi kovászos cipót és lilahagymát.
    Reggel nem tudtam enni a sok dolog miatt, csak délben.
    Na, házi barackpálinkából kezdésnek bekaptam egy fellentyűt, majd jött a disznósajt, vagy három szép nagy szelet cipóval és lilahagymával. Esett olyan jól, hogy na.
    Éjjel elkezdett rázni a hideg, belázasodtam, de annyira, hogy vacogtam. Nehezen megmértem 40.3 fok.
    Nemsokára jött a hasmenés és a hányás.
    Nyilván a lázat csillapítottam gyógyszerrel, de a hasmenés és hányás maradt.
    Nos hát, már majdnem kórházi befekvésre került sor, mert a víz is kijött belőlem azonnal.
    De saját intuícióra begyógyszereztem magam úgy, hogy leállítottam az emésztőrendszerem mozgását időlegesen, így legalább a víz javarészt fölszívódott.

    Lényeg az, hogy hat nap alatt 12kg-ot fogytam. Ételmérgezés.
    Senkinek nem kívánom! Valami iszonyat volt, totál kifektetett.

    GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

Új hozzászólás Aktív témák