Hirdetés

Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    Ez a Merci nagyobb égés lett mint a Ferrari esete, még tegnap is mosolyogtak bakker, majd így beégni kissé nevetséges.

    A futam nekem tetszett és úgy gondolom hogy két brazil pilóta baromira kilóg a mezőnyből. Williams ha lenne esze Sutilt vagy Glockot ültetné a másik autóba, a Brúnócska szponzorpénzét messze kitermelnék a pontokkal. Ferrariba meg Heidfeld kellene mert a nehezen vezethető taligákból az ki tud hozni egy közepes/jó teljesítményt. Massa meg 1-est a tízes skálán, mert el tud indulni és meg tud állni, a tudomány itt véget ért.

    Mike: szerintem ez az idény a legjobb arra hogy kockázatok nélkül kipróbáljon bárkit a Ferrari. Ha az autó gyors is lesz Massa akkor sem tud vele mit kezdeni, mert gépészkedni kell. Most Sauber sem egy finom autó Perez mégis jól nyomta így bevállalhatnák.

    Motion: A gyors kanyaros pályákra azért még kíváncsi vagyok, szerintem még nem lefutott dolog hogy versenykörülmények között hol áll a Red Bull annyira közel van a két csapat egymáshoz. De utánuk elég nagy az űr.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák