Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • brownus

    veterán

    válasz dokee78 #12931 üzenetére

    nem 3 műszakban dolgozom, de én mostanában úgy edzem, hogy nincs rendszer! pl. most egyedül vagyok bent az irodában és két egykezessel tolom, míg le nem szakadnak a karjaim! meg húzódzkodom az ajtófélfán, aztán elfekszem a nagy asztalon, és lábemelés, és mára ennyi. (reggel megcsináltam a szokásos rutint, 3x10 fekvő, guggolás, meg a nap üdvözlet joga gyakszit...
    a lényeg, hogy amikor van egy kis időm, mindig csinálok valamit. 4 körül lépek haza, mert tele a hócipőm a mai nappal, és meg akarom nézni a southpaw filmet, filmnézés alatt alkar edzést csinálok majd, powerballal, meg azzal a gumis marokerősítővel.

    este lefekvés előtt meg egy kis smr hengerezés, mert lenyújtani sosincs kedvem :(

    jó lenne úgy mint régen, de nincs kedv, meg időm se mostanában. már e-héttől akartam járni megint krav-magára, de a vádlim még mindig fáj, meg most hétvégén bebasztunk tesomákkal, és vagy megvertek, vagy én csináltam valamit, de csupa kék-zöld folt a jobb lábamon a térd felett a combom.... no memory...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák