Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pcnet

    addikt

    válasz grHawk #26844 üzenetére

    Uninstall témához: CMDR Flynth és CMDR [HUN]metaxx is törölte a játékot és tudtommal nem is tértek vissza. Metaxx biztosan nem, mert Linuxra váltott. Barátlistámról sem aktív már kb senki.

    Engineerhez: eddig Anaconda és Python kapott thrusters és FSD tuningot. Ebben kb 30 óra játékidőm van, amiből ~20 óra arsenic vadászat volt. Második accomon Sag A*-tól vissza úton vettem meg a Horizonst így megvolt Felicity unlock. Mindkét accon jártam már Sag A*-nál. Fő accomon most kezdtem el unlockolni a mérnököket. Ott tartok, hogy leadtam a meta alloyt és elmentem felfedezni ~3000 ly-et. Jórészt csak központi csillagokat és gázóriásokat scanneltem. Ez is benne volt cirka 15 játékórában és még mindig kevés a leadott exp data. El kellene menni még felfedezni, de már ahhoz sincs kedvem két Sag A* út után. 45 óra játékidő után még csak az említett thrusters és FSD tuningon vagyok túl. Nem nagyon vonz az egész. Bétában kipróbáltam a turizmust, de több ezer ly-re menni 15 Ly-es ugrásokkal megint csak nem fogott meg. FPS szintén nem érdekel. Trade és felfedezés vonzott, de azokra is ráuntam. Fed rangot kezdtem húzni, Corvetteért, de mire megyek Corvettel eng tuning nélkül? Így most kicsit cél vesztett lett számomra az egész. Úgy érzem tényleg pihenő következik. Csak attól félek, akkor meg tényleg annyi újítás lesz, hogy nem fogom tudni behozni a "lemaradást".
    Harcból elég volt annyi, hogy fő accomon elértem vele az elite rangot.

    [ Szerkesztve ]

    “A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

Új hozzászólás Aktív témák