Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • grHawk

    aktív tag

    válasz rtitusz #26843 üzenetére

    Én még nem is láttam birodalmiakat, csak hátulról. Egyszer az egyik ügyetlenebbjike majdnem nekem boostolt, az idáig akkor először szemből is láttam belőlük. Pedig már azt hittem birodalmi hajóknak csak hátulja van. Naaaaa miiiindeeegy :D

    Engineers témához:

    Nem mondtam, hogy hibátlan, sőt. De talán kicsit elnézőbb vagyok, mivel még a nehezebbik időszakban is boldogultam, habár az is igaz, hogy akkoriban sokkal többet írkáltam ide indulatból az Engineerseket szidva. :D

    Bugos témához:

    Az a baj, hogy a játék akármennyire nem vallja be (nem is kell neki), a végcélt tekintve ez egy early acces játék. Lehet, hogy nem pontos jelentésben, de gondoljunk csak bele. Pár év múlva valószínű idegen bolygók felszínén fogunk sétálni, atmoszférikus égitestek zsúfolt utcáin részegedünk le Lavian Brandyt injekciózva a hajszálainkba (ez ilyen jövőbeli szokás). Az odáig vezető útat számos patch fogja megelőzni x.1, x.2, x.3 és társai formájában. Eközben nyilván születnek majd hibák, amiket a következő majd orvosol, de persze fel is fed néhány újat. Az FDev háááála a jó *Zachary Hudsonnak*, nem fog azzal foglalkozni, hogy két patch közt javítgasson, különben választ kapnánk a rejtélyes kérdésre, miszerint lehet-e ennél lassabb a fejlesztés? Türelem emberek, ez a játék fejlődik, és talán most érezni a legjobban, adjatok neki időt.

    Az uninstall témára:

    Ugyan :D mindenki megpróbálta már törölni a játékot, és eddig csak legendák szólnak olyanokról, akik meg is tették. :D

    Egyébként meg tessék fejlődni, fejleszteni magad. Nem játszanál ezzel a játékkal, ha nem lennél erre képes, úgy hogy csak próbáld meg ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák