Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Nikitaa7

    tag

    válasz mókuscica #828 üzenetére

    Mókuscica! Te szerintem nem igazán értetted meg a Bnet rendszer lényegét, ha ilyeneket írsz.

    Méghogy nem kell bevonzanod embereket? Akkor felejtsd is el, hogy valaha is ebből fogsz megélni, ugyanis a befektetések után csak egyetlen egyszer kapsz jutalékot (azt is csak 2 hónap múlva), és mivel maximum 50 ügyfeled lehet, emiatt egyszer max nagyobb összeghez jutsz, és ha nincs alattad senki, akkor bizony búcsút is mondhatsz a további jövedelmednek!

    Ráadásul más piramis rendszerek úgy működnek, hogy az alattad lévők ha jól dolgoznak, akkor Téged tolnak egyre feljebb, itt pedig, ha Te nem műkösz olyan jól, és az alattad levő magasabb szintre jut, akkor szépen elveszted azt a pénzforrást, mert kitörlődik alólad és bár Te dolgoztál vele, Te hoztad be, ha hamarabb eléri a Te szinted, mielőtt Te feljebb lépnél, akkor már nem lesz belőle pénz többé.

  • BNETSD6

    csendes tag

    válasz mókuscica #828 üzenetére

    Szia mókuscica

    Ha egy biztosítónál vagy egy bankban dologzol , ott keresel (saját magad után) 100-150 ezret.
    Elviseled a feletteseid néha nem túl humánus viselkedését. Ha a brokernetben elkezded tényleg mint ahogyan nikita írta egypár odalas szöveget tanulsz az első hónapban , viszont az gondolom a nikitaa nem látta, hogy csak szimplán szolgáltatás megértettés az emberekkel. Mert a Brokernet a szolgáltatását adja el, és egy eszközt a megvalósításhoz, nem pedig konkrét terméket.Ahhoz hogy valaki sikeres legyen gondolom látod, nem 2 oldal kell és nem is 200!!

    Ha valaki végigtárgyal becsületesen , felkészülten havi 20-30 at, abból neki legalább 4-500 ezres jövedelme van 3 as pocizióval is!
    Ha egy függő cégnél dologzol egy hónapban 30 vagy 300 ügyféllel, a fizetésed akkor is ugyan annyi. .Én egy pénzügyi anyacégnél dologztam és az volt a bajom , hogy sokszor tudtam , hogy annál a terméknél van jobb is a piacon! Ez engem mindig aggasztott , ezért hagytam ott a pénzintézetet.

    Tartósan milliós fizetésed csak akkor lesz, ha új emberekkel tanítod meg ezt a szakmát.

    Nyílván ezek között lesz sok kieső, de az idétlen vagy botladozó kezdő tárgyalásteknikáján kívül másban nem tud kárt okozni az ügyfélnek. Ezért vannak a kísérők! ,Neked volt már kísérő tárgyalásod? Ott meg tudott felelni a vezetőd?

    Ha nem szeretnél csapatot ( bár ez esetben a vezetőd kiemelt figyelmet nem biztos ,hogy fog rád fordítani ). - de ha tanulsz , 4-6 hónap alatt nagyon sok dolgot átlátsz és Neked is csak azt tudom írni ,mint amit már korábban másnak is,hogy : visszajössz és csak mosolyogsz azon , hogy mennyi buta szakmai dolog fogalmazódik meg :)
    Ha nem akarsz csapatot építeni, akkor pár hónap mulva eléred azt hogy 3-4es leszel fele annyit dolgozol , mint egy bankban ,biztosítánál alkalmazotti státuszban. Jóval többet keresel.
    A legfontosabb viszont : tudod , hogy az mit csinálsz a legjobb termékétékesítés szempontjából is.
    Nekem a korábbi munkahelyemen sem töröltek egy szerződésemet sem, viszont ez a technika rövid /közép /hosszú táv sokkal biztonságosabb , mint amit anno csinálnom kellett!
    Légy kitartó , ne foglalkozz a negítv dolgokkal ! Ha ismered a terméket becsületesen elmondod minden részletét bajt soha nem csinálhatsz!
    Ha felhívod az emberek figyelmét olyan dologkra ,ami mindenkinek törvényszerű , egy értéket és biztonságot adsz a jövőjének!

    Sok sikert kívánok neked!

Aktív témák