Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • mclord

    aktív tag

    válasz Bbnet?7 #923 üzenetére

    Hol élsz te?, úgy látom fingod nincs a szakmához ?, mi az hogy türelmetlen? , a befektetési munkakörben nem hogy hetek órák is sok .., inkább tanulj egy kicsit mielőtt osztod amid nincs..
    Egy cégről, olyan jelzőt tud az ember levonni, amivel találkozik, és az is a céget minősíti, hogy ilyen embereket vesz fel, és dolgoztat. Úgy érzem nem az én dolgom, hogy Mcdonaldsos kajálós embert ,és egyéb komolytalan emberek ne vegyenek fel , ha felveszik, akkor meg úgy vannak vele ezek képviselik megfelelően a cégért.
    Bank halkan megjegyzem sokkal hamarabb kötök üzletet egy olyan emberrel aki CIB -es mailrol küld mélt nekem, mint egy gmail vagy freemail, na igen ze is Brokernek :) , freemail, vipmail, gmail, céges mail nuku ami az alap ...

    ''A fényképész ragadja meg a pillanatot, nem csupán kameráját''

  • floridaaa

    csendes tag

    válasz Bbnet?7 #923 üzenetére

    Bbnet?7

    Ugy látom azért itt másnak is vannak problémái!
    Szerintem nem rúghatnak ki! Főleg nem azért,hogy most kevesebbet teljesítesz mint máskor!!! Itt nincs fix keret és rengeteg dologtól függ! Nem erőszakolhatod rá valakire hogy kössön mert az jó neki! Eggyik hónapban ennyi másik hónapban annyi sikerül!
    Ez megintcsak a pénzéhség! Mi az hogy követelőznek???? Mindent Te fizetsz magadután !
    A járulékot a saját vállalkozásod után,a tel.számlád,az utiköltséged stb! A Brokernet amennyit ad neked azt le is veszi a kötésed utáni jutalékodból! A szakmai vezetőd pedig csak folyamatosan kapja a jutalékot utánad rendesen! És mondhatnám ez az amiből Ők élnek és keresnek! Az alattuk munkálkodó emberekből!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Itt senkinek nincs joga követelőzni és ordítani! Csak megköszönni!
    Maximum annyit megértenék,ha valaki saját hibájábol,mit tudom Én/ lusta ,trehány vagy tojik rá/.akkor avval nem ugy foglakoznak,és nem fecsérlik rá az energiát,és időt! De ennyi!!

    Az viszont tény ha 3 honapig nincs kötésed,elküldenek. De ha már csak 1 magánnyugdíjad is van,akkor már az is számít! Csak teljesen nullás 3hónap után küldhetnek el!
    Ha elmész,a stornyotartalékod benyelték!

Aktív témák