Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • BNETSD6

    csendes tag

    válasz floridaaa #927 üzenetére

    "Itt senkinek nincs joga követelőzni és ordítani! Csak megköszönni!"

    Ez az a szakma, ahol a legnagyobb jelentősége vanak gyakorlati képzésnek és tréningeknek.

    Ha ebben a szakmában valakinek valamit meg kellene köszönni, az a vezetője munkája. Sok kolléga munkáját vezetem. Egy egy tréningre vagy meetingre felkészülnöm 3-4órát is igénybe vesz. Nekem is volt olyan kollégám , aki 3 hónapig 0 ás volt ( ilyen olyan okok miatt) , de emberileg semmi bajom nem volt vele és nem küldtem el, hanem hagytam neki időt, hogy összeszedje magát ( 1 hónapot). Persze előtte átbeszéltük , hogy ez miért alakult így! Ugyan azt tudom neked javasolni ,m int floridaaa nak, hogy beszéld meg a problémádat a szakmai vezetőddel. Kérj tőle konkrét segítséget.

    " És mondhatnám ez az amiből Ők élnek és keresnek! Az alattuk munkálkodó emberekből!!!!!!!!!!!!!!!!!" Ha nem támogatnám a csapatomat , nem lenne belőlük semmi. Mondd már floridaaa te utánnad mennyit tesz el a szakmai vezetőd??? 300 Forintot?? Abból biztos meg lehet élni..
    Ha egy ember 6 hónap után nem lesz jó, nem válik be... totál ráfizetés!! Mert abban a 20-40-50 órában amit én is együtt töltöttem sok nem túl kreatív emberrel, ... helyette köthettem volna 5-8 szerződést...

    "Az viszont tény ha 3 honapig nincs kötésed,elküldenek. De ha már csak 1 magánnyugdíjad is van,akkor már az is számít! Csak teljesen nullás 3hónap után küldhetnek el!"

    Ez sehol nincs leírva.. Én már tiszteletlenség és összeférhetetlenség miatt is küldtem el kollégákat..

    A Brokernet koncepciója, hogy nem a gyengéket segíti , hanem az erőseket teszi mégerősebbé.De ha valaki emberileg jó, és megpróbál mindent megtenni azért hogy fejlődjön, nem a 3. hónap után küldik el..

    floridaaa ! Ha te megtárgyalod a heti 7 - 8 alkalmat.. az havonta 25-30 ! Mennyi az esélye annak ,hogy nem lesz belőle 2 nyamvadt szerződés (UL) ??? Mennyi az esélye, annak, hogy nem csinálsz 10 helyen MNYPt+ valami bizt.???

    Vegyél fel 3 embert és meglátod, hogy nélküled ( + vezetőd) semmire sem mennek !

    Nekem a legkevesebb 186 egység volt egy hónapban, mert volt egy autóbalesetem.

    Bbnet?7 tel semmi baj nincs, csupán sok az elmaradt tárgyalása. Mi soha nem az egységet tervezzük!! Soha nem az egyésgszámért van "kiabálás", hanem max azért mert heti 2 -3 tárgyalással nem lehet sokra menni.

Aktív témák