Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Bbnet?7

    újonc

    válasz mclord #926 üzenetére

    Jó Neked, hogy te nem határidőnaplóból dolgozol.Sajnos aki előbb bejelentkezik, elsőbbséget élvez. A te pénzügyeidet sem lehet - tisztességes módon - 10 perc alatt elintézni.
    Brokernetes email címet, logót, hirdetésben a cég nevét, stb. csak a hetesek használhatják.

    [ Szerkesztve ]

    Kár, hogy a kollegák nem spórákkal szaporodnak!

  • Bbnet?7

    újonc

    válasz mclord #926 üzenetére

    Szerintem Te már előre eldöntödted, hol fogysz hitel felvenni. Mi értelme feleslegesen pöcögni? Árt a szépségnek.
    Szevasz.

    Kár, hogy a kollegák nem spórákkal szaporodnak!

  • BNETSD6

    csendes tag

    válasz mclord #926 üzenetére

    "Egy cégről, olyan jelzőt tud az ember levonni, amivel találkozik, és az is a céget minősíti, hogy ilyen embereket vesz fel, és dolgoztat. Úgy érzem nem az én dolgom, hogy Mcdonaldsos kajálós embert ,és egyéb komolytalan emberek ne vegyenek fel , ha felveszik, akkor meg úgy vannak vele ezek képviselik megfelelően a cégért."

    Ezzel a kijelentéseddel egyébként teljesen egyet értek. Sajnos ez valahogyan pénzügyi munkában nem működik jól. Ez hidd el, az összes mobilbankárnál, függő bizt ügynöknél így van.Dolgoztam egy két cégnél, máshol még sokkal rosszabb a helyzet....Ha egy átlagos embert felvesznek egy ilyen céghez..Látja ,hogy nem ugyan azokat a dolgokat lehet elérni, mint egy bankban vagy biztosítónál. Sok ember egyből sikerességet szeretne sulgallni a többieknek és ez hat negatívan.Van ,aki meg alapvetően fel sem fogja ,hogy hova került..Sajnos emberek vagyunk..
    Ha pl valaki kap egy 10millás fényképezőgépet, attól még nem profi fotós.. Lehet neki még van attól mit tanulni.. Ha valaki nem egy fekete mercivel megy egy esküvői fotózásra, Ő attól még nem illúzióromboló..Ez válasz a alsó pár sorra is.
    Egy pár éve már pénzügyi területen dolgozom , és büszke vagyok arra, hogy olyan embernek SOHA nem dolgoztam, akinek nem volt reális képe a világról.

    Számodra akár mennyire is hihetetlen, de név szerint a Brokernetnél, igen is nagy hangsúlyt fektetnek az ügyfél érdekeinek képviseletére. ( talán még az ING és az AXA, aki hasonló filozófiát használ)
    Nekem soha nem volt szükségem 40-80 ezer Ft jutalákra, azoktól az emberektől akik nem tudtak reálisan gondolkodni , illetve nem tiszteltek engem és azt amit csinálok! ( Ugyanis bármennyire is hihetetlen egy tanácsadó amit kap egy ügyfélért az a töredéke annak, amit az ügyfél nyer a tanásadóval ) ( vagy te esetedben egy cég prémium termékével)

    Most már gondolom te is látod, hogy van egy két dolog, amivel szintén nem tudok azonosulni .. de akkor is amit maga a központ kitalált.. Az a gondolkodás mód, az a cél , amiért a Brokernetesek zöme ma Magyarországon dologzik akkor az országnak igen is szüksége van!!

    ""Bank halkan megjegyzem sokkal hamarabb kötök üzletet egy olyan emberrel aki CIB -es mailrol küld mélt nekem, mint egy gmail vagy freemail, na igen ze is Brokernek :) , freemail, vipmail, gmail, céges mail nuku ami az alap ...""

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák