Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Márton111

    aktív tag

    Ha komplett új lakásberendezést (bútort, beépített bútort , hőszigetelt ajtót, ablakot ) tudok készíteni ,másoknak, akkor miért ne tudnék rész egységeket alkatrészeket készíteni, vagy megjavítani a magam részére?
    És miután az alkatrészek árát egyrészt mesterségesen irreálisan magasan tarják 5x -10x többe mint kéne )másrészt vagy nincs, vagy messze a világ végén (megint nem véletlen ) új gép a számban, alkatrész a világ végén :) megéri (nekem, javítani).Máramit szét tudok szerelni törés nélkül :) A metabo gyalugépem és a laptopom kifogott rajtam és tisztelettudóan nem feszegettem szét,egyiket sem, mert akkor kidobhatom .A laptopban valahol volt még középen egy csavar az ördögnek sem találtam meg .A metabo gyalugépen egy infó hiányzik a talp emelő mozgató tekerő gombot hogy tudom levenni? Le kell húzni csak, vagy valami tartja.És ami tartja az lepattintós vagy valamit ki kell pattintani előbb , ez a kérdés Enélkül úgytűnik megbonthatatlan egységet képez a masina .És csapágyat kéne cseréljek benne.Mondjuk megolajoztam őket és így nem csikorog ,ez (ha rendszeres időközönként pótlom az oilt kb az élettartam kevesebb mint 1/3ára szokott kitartani még utoljára aztán már ez se fog segíteni.Szervíz avilág végén és 2x kell oda vissza mert nem várhatod meg amíg megbütykölik.
    Csapágyat meg úgyis kell vegyek a pantorouterhez aminek az építését hamarosan elkezdem .(lőször rétegelt lemezt veszek.) ( és az új építendő körfűrészhez is ,ezt meglátom ,árfüggő egyszerre veszek -e meg mindent) (tervezek még egy háromdimenziós marót építeni ez megint pénz és idő kérdés hosszútávú terv nem holnapra, de eldöntöttem hogy kell, kérdés mikor lesz rá szabad forrás, mert kerítést is kell vegyek, meg hemüveget, meg nyári ruhát.

    :R Bocs Thomgrande ha neked mentem kissé, nem volt szándékos :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák