Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Márton111

    aktív tag

    Kérdés mivel álltam meg és maradtam csak fantázia szinten? Ti énnálam inkább ötéves tervekl vannak mint egynapos projektek .Viccen kívül a led reflektoron 1 éve üldögélek azóta az erdetileg kiválasztott ledekhez képest hasonló fajtából dupla teljesítményűeket fejleszettek ki :D (jó dupla áron de akkor is )(volt már akkoris jóval erősebb de más fajta, nem tudtam volna a reflektorba tenni)Szóval ez aprojekt kissé elakadt de meg fogom csinálni , de t emire gondoltál?
    A pantorouterre most időm nincs a terveket összevadásztam hozzá az anyagokat alkatrészekről előzetes elképezelésem van miből lesz milyen vasalattal, meg fogom csinálni de ehhez idő kell mert ez az általam átgondolt gép lesz nem 1:1 másolat .Bele akarom a saját ötleteimet építeni ha lesznek ,és ez időigényes kitalálni őket.Meg van egykét tisztázatlan részlet pl a görgős sín fajtája ...(nem tom ugyanazt kapni-e itthon illetve melyik felel meg annak a típusnak itthon.)Mindenképen mobil géppel akarom csinálni, vagyis könnyen kiszerelhető beépíthető módon, így más célra lehet használni a gépentyűt más munka esetén.Ez persze ki fog alakulni ki kell-e tényleg venni vagy annyira beválik ez a géptípus hogy sose akarom üzemen kívül helyezni, minden munkámhoz ez kell majd.
    Anyagokat is kell beszerezzek és nem fizetek ki egy szállítást külön hanem ha munkához kell vegyek laplemezt vagy fát akkor avval együtt.Ugyanez a vasalatra .Szóval 1-2 hónap amíg ídő , anyag együttáll (előreláthatólag) addig csak kis marokcsavarkák lesznek mert az hulladékméretből kijön, kisebb rétegelt darabok meg vanak még :D Meg remélem lesz pénzem,ezt előre mindig úgyérzem, mint a kutya vacsorája.

Új hozzászólás Aktív témák