Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Márton111

    aktív tag

    válasz thomgrande #7719 üzenetére

    Az elővágó 2db fűrészlapból van összerakva és közte tized és századmm vastag cserélhető beilag van ezekből a vékony lapocskákból adnak általában (jó esetben )egy 8-10db-os készletet amiben minden kellő vastagság (és azok kombinációjának lehetősége megvan)amiből pont olyan vastag elővágót raksz össze mint amire a főfűrész miatt szükséged van.Oldalirányban meg állítható, szóval élezés nem játszik, csak ha életlen a főlap akkor jobban töri az anyagot, ekkor az elővágóval többet fogatnak befele ,vagy lapcsere.Meg sokkal könnyebb durván beállítani mint hajszálpontosan.(én elszöszmötöltem vele amíg jó nem lett , mert utána fóliáztam, raktam össze a bútort vittem ki és szereltem be stb ..a stb nem igaz mert a pénzt azt nem én kaptam meg :D :D :D
    Amúgy függőleges lapszabászokon általában előkarcoló szokott lenni(lehet hogy mostanság már nem)
    Én új gépre gondoltam mobil lapszabászra mert az viszonylag kis helyen elfér ellentétben egy használt robland ugye minimum kell neki egy 7mx5m-es hely táblaszabáshoz ha a kocsiját tologatni akarod (3m-telőre-3m hátra), meg nem akarsz a falnak szorulni jövet menet a táblával.És abból egy 4mx 3,5m-t folyamatosan lefoglal, ha éppen nem használod akkor is.Max a tolóasztalt lekapod nyertél 1m helyet oldalt A használt kiverődött tolóasztal és fűrésztárcstartó és elővágó csapágyazások nem valók finom munkára -lami szabás elővágóval.
    A rossz minőség nem újdonság meg kell válogatni hol szabatsz és ott is hogy ki fogja nekedf megcsinálni, és meg kell nézni a munkáját, és meg kell követelni --előre-- hogy jól csinálják meg .(utólagos reklamáció a sóhivatalban)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák