Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Faceless-

    őstag

    válasz atala #40612 üzenetére

    Concorde Rokee olcsó, szépen össze van szerelve, erősebb, mint a wayteq, és kevésbé gyűjti az ujjlenyomatokat.

  • hasab

    csendes tag

    válasz atala #40612 üzenetére

    Üdv, atala!

    Lehetőségeid (a teljesség igénye nélkül):
    Concorde, Wayteq, Asus, Navon, Prestigio: ezek a gyakoribb márkák, jól meg kell nézni a háttértámogatást, szervizt, szoftver-frissítési gyakoriságot.

    Concorde Tab Slim: 7,85 col, 4 mag, 2 GB RAM, 1024*768 IPS, 8GB belső memória (5,5 GB felhasználható), Android 4.2.2, jó szervizháttér.

    Concorde Tab Rokee: 7 col, 2 mag, 1 GB RAM, 1024*600 TFT, 8GB belső memória (5,5 GB felhasználható), Android 4.2.2, jó szervizháttér.

    Wayteq xtab70 dci és qci: ha nem komolyabb játékra kell, csak alap játékokra és olvasásra, netezésre, akkor talán érdemes belevágni. A szervizről mondanak hideget-meleget, utána kell olvasni.

    Yarvik, Clorovo, GoClever, BestBuy, Overmax, Alligator, Koobe, Pentagram, Omega, Manta, Lark, Nextbook, I-Onik, Tracer, Evolveo, stb...: Ezek mind rendelkeznek az általad leírt követelményekkel, de ha egyszer elromlik, akkor vagy kuka, vagy elég sokat lehet majd várni a javításra.

    Az én keresési kritériumaim hasonlók voltak (4 mag, 2GB, jó szervíz) és ezeket néztem ki első körben, egy Concorde Tab Slim-et majdnem vettem is, már meg volt rendelve web-áruházban, de közben használtan hozzájutottam egy Alcor Zest Q933R 9,7" retinás tabhoz, így lemondtam a Slim-ről.
    Rendelkezem egy Concorde Tab One-nal, és napi olvasója vagyok a Concorde fórumnak, így látom egyrészt a rengeteg hozzászólást, vagyis sok ember választotta ezt a márkát, másrészt látom a szervizesek, adminok válaszait, hozzáértését, törődését. Ezt sem a MyAudio, sem a Wayteq, sem az Alcor, sem egyéb alsó-közép kategóriás tablet gyártó nem tudja überelni, de még a közelében sem jár.

    Megvétel előtt mindenképpen érdemes kézbe fogni, megtapizni pár kinézett kütyüt.

    Üdv,
    hasab

Új hozzászólás Aktív témák