Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • keccsa

    aktív tag

    válasz tjb007 #8851 üzenetére

    A Magic Penről:

    Először én is parasztvakításnak tartottam, amíg el nem kezdtem használni. Nagyon jó a jegyzeteléshez (sokkal jobb, mint a tompa hegyű kapacitív tollak), illetve a rajzoláshoz, képmódosításokhoz is kiváló. Én munkához is használom, és nagyon szeretem azt a funkciót, amikor csinálok egy fényképet a megfelelő nézetből, majd egyből rárajzolom, hogy mire gondoltam. Nagyon jó!
    Ráadásul a 3.2-es frissítéssel megoldották a tollal kapcsolatos egyetlen szívfájdalmamat, vagyis hogy nem lehetett azt úgy használni, mint egy sima kapacitív tollat. Eddig ha bármikor megérintettem a képernyőt, a látványról csinált egy képet, amit csak módosítani lehetett. Most alaphelyzetben a toll kapacitív pointerként működik (és a hegyessége miatt sokkal pontosabban lehet vele kijelölni, mint egy átlagos kapacitív tollal), viszont ha megérintem a 3.2 óta egyetlen fizikai érintőgombot (az a karika a kis tollal), akkor megkérdezi, hogy mit akarok (képernyőfotót, új feljegyzést, vagy módosítani a toll beállításain).
    Na, így már SZVSZ "tökéletes"! :K

    [ Szerkesztve ]

    Mindenki magának hülye!

Új hozzászólás Aktív témák