Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Krugszvele

    aktív tag

    Huawei T3 10 tabletem van, a legújabb gyári verziós, minden beállítás gyári rajta, nincsen root, hekk, stb.
    A hiba a következő: amikor néhány órát kikapcsolt kijelzővel pihen, utána felébresztés után extrém belassul úgy 1-2 percre, néha csak 30 másodpercre. Annyira, hogy indítanék egy alkalmazást, rányomok és bő 10-15 másodpercig semmi sem történik.
    Próbálkoztam azzal, hogy direkt hagyok futni a háttérben pár appot, majd felébresztéskor azokat azonnal kilövöm, hátha valami memory-leak.
    Részben kissé jobb lett, de lehet csak pszichológia, 5-10 másodperccel talán kevesebb kell, hogy magához térjen.

    Amennyiben letelt ez az első 1-2 perc, utána pontosan ugyanazt a sebességet hozza, mint megvásárláskor, tehát általánosságban nincsen belassulva.

    Van erre valami ötlet? Valaki ajánlotta, hogy tegyem repülőmódba mikor leteszem, de nem segített. A hiba független a töltöttségtől, vagy attól, hogy töltőn van-e. Független attól, hogy a háttérben fut-e alkalmazás, vagy nem. Nem számít, hogy utoljára mit használtál, vagy hogy mit indítasz el, mikor felébreszted.

    Újra még nem telepítettem a gépet, de mivel nincsen baja az első 2 perc után, nem hiszem, hogy számítana.

Új hozzászólás Aktív témák